Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti majkremet ehet 10-11...

Bolti majkremet ehet 10-11 honapos baba?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor nem tudja veletlenul valaki, hogy keszithetnek hazilag fott majbol?
2010. dec. 17. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én kenőmájast 1 éves kora után adtam (nem konzerv májkrémet, mert azt mi sem esszük).


Receptet sajnos nem tudok.

2010. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
off: a házit mi sem esszük, ne adj neki. legalábbis én nem adnék.
2010. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hogy ne csak offoljak:


[link]


hátha találsz köztük valami jó használhatót.

2010. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adnék, annyi vacak (ipari szalonna, szója, meg még ki tudja mi..) van benne. A gyerekeimnek magam készítettem, azóta is inkább ezt esszük:"A megfőzött (vagy kevés olajjal kevert vízben puhára párolt, majd zsírjára sütött), szitán áttört májat margarinnal habosra keverjük (de turmixolni is lehet). Pici pirított hagymával és majoránnával ízesítjük. Kenyérre kenve falatonként már adható a már rágni tudó, darabos ételt evő csecsemőnek."
2010. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom lanyok, akkor nem adok meg neki bolti majkremet.


09:11-es koszonom a receptet!!!! :) El fogom kesziteni. Mar eszik darabosat, imadja ha a piritos kenyeret csikokra vagom, csak mar nagyon unalmas vajjal megkenni vagy tonhallat tenni ra meg sajtot es kezdtem kifogyni az otletekbol. Ezert jutott eszembe a majkrem. A google-be en is nezegettem csak a gond, hogy nem babaknak van. Van bennuk tojas, ha nincs tojas akkor feherbor, szalonna... Jo tudom, hogy a boltiba is van, ezert kerdeztem ra, hogy mehet-e.

2010. dec. 17. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!