Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig sírnak a babák hangos,...

Meddig sírnak a babák hangos, "csecsemős" sírással?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, de még mindig úgy sír, mint pici korában. Mennyi idősen kezdenek el "kisgyerekesen" sírni? Remélem értitek, nem tudtam jobban megfogalmazni.:)
2010. dec. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét választ nem tudok, de én emlékszem, hogy volt olyan, hogy sírtam még kisgyerekként és próbáltam visszafogni magam, de nem tudtam, szóval elég nagy lehettem, kb. ovis, ha még emlékszem rá, már 36 vagyok.
2010. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 5 hónapos nagyon ritkán sir de ha mégis akkor olyan "kisgyerekesen" nem babásan.
2010. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is most 9 hós de ő is még kisbabásan sír, színte 'oá"-hik néha a végére már ha mindent belead ;-)
2010. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, de az oázós sírásra gondolsz, vagy hogy nem tud hang nélkül sírni, hanem zokog? Mert a 11 hós babám sem oázik már rég, fel sem tűnt.
2010. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az oázásra gondolok, köszi, hogy megfogalmaztátok helyettem, nekem nem jutott eszembe.:) 1 éves a kisfiam és még így sír, olyan, mint kiskorában.
2010. dec. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!