Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz könyök, ugye nem...

Száraz könyök, ugye nem ekcéma? Pár napja fürdetés közben éreztem, hogy 16 hós kislányom könyöke szárazabb, érdesebb, megnéztem tüzetesen és olyan, mintha ott keményebb lenne a bőre, érdes, száraz és pici apró pöttyös.

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki ilyennel? Gyerekorvos aztán valószínű bőrgyógyász?
2010. dec. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt valami hasonló, könyök( térdhajlat, fenék később ).Kaptunk krémet meg fürdetőt de folyton visszatért. Az ökonetes szappan segített. Azóta nem jött ki, hál istennek.
2010. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az egész felső karja, és az arca is olyan. Kenőcsökkel próbálkozunk, semmi eredmény, úgyhogy valószínű bőrgyógyászhoz kell menni.
2010. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem nyugodtam meg, így is sokat járunk kontroll vérvételre, most meg még ez is. Elviszem majd a gyerekorvoshoz. Szerintetek várhat januárig? Vagy bonyolítsam az ünnepek előtti napokat ezzel?
2010. dec. 18. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem januárban is ráér. Ha nem sír, hogy fáj neki. Próbáljátok ki a szappant (Ökonet) drága de nagyon jó. Fürdető helyett.
2010. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hahó, mindkét fiam ilyen:)


Mi gyógyszertári fürdetőt használunk fürdéshez is, plusz utána testápolóként is. Ez rendben tartja!

2010. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbálom, hol lehet kapni?

Egyébként mosószert váltottam, lehet attól is?

2010. dec. 18. 20:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak, mi is nagyon sokáig csak a gyógyszertári fürdetőt használtuk, pár hónapja tértünk át másra. A fürdetőt használod testápolóként?
2010. dec. 18. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz nagyobb városokban lehet hogy van boltja az ökonetnek de neten is lehet rendelni. Kérdezd meg az ismerőseidet hátha valaki tudja nálatok hol lehet kapni. Drogériákban és bevásárlóközpontokban biztos nem lehet kapni.
2010. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, a fürdetőt használom testápolóként is.

Plusz télen, mielőtt kimegyünk a levegőre, akkoris azzal kenem be az arcukat, és így a hideg nem csípi ki nekik:)

2010. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!