Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés után miért alszik...

Fürdetés után miért alszik olyannehezen a 6 hetes kislányunk?

Figyelt kérdés

Este 7 kor szoktuk fürdetni, fürcsi előtt is szopizik egy kicsit, meg utána is, de aztán este 11-ig nem alszik el, mintha fájna a hasa. De mindig csak fürdetés után?


Egyébként egész nap szépen alszik, nincs vele semmi gond, nemhasfájós baba.


2011. szept. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet nem elég álmos, vagy túlzottan is az.

ne szoptasd fürdés előtt-után is.

délután 5 után már ne aludjon.

túlzottan felébred a fürdéstól.

legyen a vize melegebb.

2011. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a vize 37 fokos, próbáltam többször is, hog ynem etetem fürcsi előtt, de akkor végig ordítja az egészet. Így nyugodt fürdetés közben, és jobban élvezi a fürdést. Még az öltöztetésnél sem sír, el is alszik a fürcsi utáni szopizás közben, és amikor leteszem, fölébred, és nehezen alszik el, sír.
2011. szept. 12. 10:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemrég kapott szirupot dokitól a puffadás ellen. Nem hinném, hogy mindig csak este fájna a hasa. Vagy van ilyen?és hog yérted, hog yne aludjon? Keltsem föl????
2011. szept. 12. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy volt a kislányom ennyi idösen. Amzt olvastam valahol,h ez a kolika (googlba ird be és olvass utána) azért van,m ilyenkor visszavágynak a pocakba. Simogasd,tedd a mellkasodra,h érezzen. Pár hét alatt elmulik. Nekem 3honapos a babám,de már nagyon szépen elalszik.
2011. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!