Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a fogzás? Ha kinő...

Meddig tart a fogzás? Ha kinő nyugi lesz? 2 hete óránként ébred a babám, már nagyon sajnálom, biztos fáj neki emiatt nem tud aludni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem hetek, hanem hónapok kérdése. Miután kijön egy-egy fogacska, még utána is nyűgös lehet vele, egészen addig, míg normál méretű nem lesz. De lehet tenni ellene: rágókák, Panadol, vagy Dentinox-N gél. A dentinox szerintem nagyon jó, és ugyebár rögtön hat.
2009. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos sokáig tart:S Én is már úgy sajnálom a babómat. Rágókázunk, nálunk a dentinox gél nem hatott vagyis hatott kb: 2 percig. Panadolt adtam neki de ugye ezt csak 3 napig lehet utánna szünetet kell tartani, estére viburcol kúpot adok ami nálunk bevált:)
2009. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is Viburcolt adok neki, ma a 4 nap. Eddig semmi változás, lehet nekünk nem ez lesz a jó.
2009. szept. 26. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hétig tartott. A viburcol nekünk sem jött be pedig elhasználtuk az egész dobozzal. A végén már én is panadolt adtam neki. De jó lehet még a chamomilla is csak igazából azt is hamarabb kell elkezdeni.
2009. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapig tartott. Akkor kezdődött, amikor a felső két első foga kezdett jönni. Talán most kezd rendeződni, már "csak" 1x ébred éjszaka. 10 hónapos, 8 foga van.
2009. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekunk ha már áttorte a fogacska az ínyt, megnyugodott a fiam, ugy 1 honapra max, aztán kezdtuk elolrol...a viburcol és a nyugtato zselé nekunk segített, felébredt ugyan éjszaka a fiam, de legalább nem oránként.
2009. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán kezd hatni a kúp, mert éjjel csak 11 körül ébredt, utána meg csak 7 órakor! Átaludtunk egy éjszakát.
2009. szept. 27. 08:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 27. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!