Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos volt a babad,...

Hany honapos volt a babad, amikor kibujt az elso foga? Mik voltak a tunetek, amibol rajottel, hogy elkezdodott a fogzas? Hogy viselte a babad? Ejjel tudott aludni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hós volt, másnap kibújt a 2.

már 2 hós kora óta bújkált! (az orvos mondta, hogy látja az ínyén). amikor kibújt, előtte 2 napon sírt elalvás előtt 5 percet, pedig sose szokott, mindig szépen elalszik.

2011. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát az enyémnek 1 hónapoas kora óta ömlött a nyála, és tömködte a kezét a szájába, később meg mindent amit ért. 7 hósan 1 hetesen jött ki az első foga. előtte kb. 6 hós koártól kezdve nagyon rosszul aludt, többször ébredt éjjel, és csak a cicit volt hajlandó elfogadni, nappal is nagyon nyűgös volt. amúgy ennek örömére összeszedett egy 3 napos lázat is, gondolom a legyengült immunrendszer maitt, az első 8 fognál mindig volt egy kis náthája is. hálistennek túl vagyunk már egy ideje ezen a hülye fogzuáson, nagyon utáltam. :)

kislányom 2 éves 2 hónapos.

2011. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos négy napos volt mikor két foga egyszerre kijött. Semmi más tünet csak enyhe orrfolyás. Sem nyálazás, kézrágás, társai. Utána két hónapig semmi. Megint enyhe orrfolyás négy fog egyszerre. Három hónap szünet, két fog. Két éves korig szünet, csak a nyolc első foga volt meg. Akkor egyszerre kibújt négy rágó foga és négy szemfoga. Akkor sem volt semmi egyéb tünet csak az enyhe orrfolyás.
2011. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most a múlt héten bújt ki az első foga a kislányomnak,4 és fél hónaposan.Előtte nagyon rágott mindent,az apja orrát is elkapta:-D,és nem akart enni,csak sírt,ha etetni akartam.
2011. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnak 2 hónapos mkora óta patakokban folyt a nyála, de csak 6 hónaposan jötek ki az első fogacskák. Az első 2 fogat észre se vettük. Na de a többi!)))))))))

Az volt csak a móka. Az én fiamat nagyon megviselte. Nagyon fájt neki, és semmivel se tudtam csillapítani a fájdalmát. Rengeteget éjszakáztunk vele.

De mára (24 hós) már 20 foga van.

De nem biztos hogy a tiedet is megfogja viselni. Minden gyerek más!

2011. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!