Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová forduljak? Aggódök. A...

Hová forduljak? Aggódök. A védőnő csak februárra adott időpontot konduktorhoz, vizsgálatra.

Figyelt kérdés

7,5 hós kislányom még nem fordul hasra, csak hátra. Nem hajlandó hason lenni, se kúszni, mászni. Nem ül fel egyedül, de stabilan ül, ha felsegítettük. Most mindenáron állni akar, de nem áll fel magától, és nem tudja megtartani az egyensúlyát bár ha kapaszkodik 1-2-3 percig állva marad.

Gyanítom, hogy a nagymamák állították fel (sajnos egy hétig korházban voltam).


2010. dec. 19. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld edzeni otthon, és ne idegeskedj! Annyira nem vèszes ,amit leírtál! A babák átlag nyolc hósan ülnek fel maguktól. Mennyit van/volt hason? Sokszor az erre a válasz, hogy utàl hason lenni, sír. De gondolhatod, mit fog vele a konduktor csinálni...szóval kezd el a hasratevését, próbálj a fejénél guritani labdát, zenélő, villogó játékot tenni, hogy tovább bírja hason. Ha már hátra forog( ami nehezebb, mint hasra), fog az menni forditva is! Tedd egy lepedőbe és finoman görgetsd ki hasra a hátáról. Amikor forogni próbàl, segits neki! Ha a hátán van, tedd oldalt mindkét làbát és lenditsd át.
2010. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! én konduktor vagyok, ha gondolod, írj emailt - azt hiszem, ezen keresztül tudsz - és megbeszélhetjük! üdv!
2011. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!