Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye tuti nem fog neki ártani?

Ugye tuti nem fog neki ártani?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kisfiam, és jövő héten megyünk először anyósomékhoz.Van egy nagy németjuhászuk bent a házban...sajna kutya fóbiás vagyok, szüleimnek is van kutyájuk, de nagyobb lakásban kisebb kutya."csak egy" bison havanese, nem érek hozzá, a kutya meg nem jár ki csak kakilni az erkélyre, szóval ilyen kis házikutya.

De anyósomké olyan nagy, és behoz mindent kintről, a házuk is kisebb, ha meg ülök és odajön a szája egészen az ölembe ér...persze odébb lehet zavari, de akkor is...persze kisfiam végig az ölembe lesz, ha meg valaki meg akarja fogni, akkor pelust terítünk rá, és jól megmossa majd a kezét.

Akkor ugye nem lesz gond?


2010. dec. 19. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne,ha kint lenne a kutya amíg ti ott vagytok.Nekem is van kutyám,és előszeretettel szaglássza,eszi más kutya székletét.Nem igazán örülnék,ha utána a babámat szaglászná,vagy nyalogatná.Én csak az előszobában tartom a kutyust mióta van kisbabánk.Persze ha már nagyobb a gyerek nem kell ilyen szigorúan venni,de 2 hetesen még nagyon pici.
2010. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek........

Minek kell ennyire félteni?

2010. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos, nem akarom túlfélteni, de első baba és gondolom másban is felmerülhet hasonló kérdés....
2010. dec. 19. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond szerintem,de en tuti kikuldetnem a kutyat amig ott vagyunk.
2010. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok, megbeszélem velük.
2010. dec. 19. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem lesz gond ha nem ér hozzám és megtartja a pár lépés távolságot. Ha pusztán csak egy szobában tartózkodnak attól nem lesz baj.


Második válaszolónak: kevés gusztustalanabb dolog van a világon mint egy anya aggódását kritizálni. Mindenki olyan szinten félti a gyermekét amilyen szinten érzi, ezt leszólni valóban undorító dolog.

2010. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2010. dec. 19. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annal nincs termeszetesebb dolog ha egy anya felti a gyereket en sem engednem meg hogy egy nagy kutyaval legyen egy szobaba meg egy orara sem szerintem tudnia kellene ezt anyosodnak is es erre az idore kikuldeni a kutyust
2011. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!