Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van tüszős mandulagyulla...

Miért van tüszős mandulagyulladása és fülgyulladása 1 éves kislányomnak annak ellenére, hogy már 2* kapott prevenárt?

Figyelt kérdés
9 és 11 hónaposan kapta és én úgy tudom, hogy felső léguti megbetegedések és fülgyulladás ellen is véd, pont ezért adattam be neki. Szegénykémnek semmi baja nem volt, olyan vidám volt egész délelőtt, aztán elaludt, nyűgösen kelt, picit éreztem, hogy meleg a feje, a fogának tudtam be, mert most bújik a 4. fogacska. Tíz perc múlva már tüzelt a kis teste, 39,3 volt a láza, rohantunk vele a dokihoz és ő mondta, hogy gyulladt a torka és a füle is.
2009. jan. 22. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mert nem mindent a pneumococcus baktérium okoz....ami ellen van a prevenar...jobbulást nektek
2009. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ui, nem minden felsőégúti betegségért az a felelős
2009. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!