Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan végzitek el a házimunká...

Hogyan végzitek el a házimunkát éppen járni tanuló babátoktól?

Figyelt kérdés
Kislányom most tanul járni, de még csak úgy megy, ha a kezét fogom. Állandóan menne, nem marad el sem a kiságyban, sem a járókában. Még mosogatni se tudok tőle, a főzésről nem is beszélve :( Ti hogy oldjátok meg?
2010. dec. 19. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
bébikompal, nekem nagyon bejött. olyat vettünk, ami egyben hinta is, ha nem akarom, a konyhában hintázik míg én mosogatok. próba szerencse
2010. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk is bébikomp jött be,mert avval tud szaladgálni,de csak addig amig nem végzek a dolgommal!
2010. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is próbálkoztam vele, de olyan kicsi a konyhám, hogy csak pár lépést tud vele tenni, í gy nem igazán vát be az sem :(
2010. dec. 19. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bébikompnál a pont:-))))
2010. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Bébikomp,de ha főzők,akkor vagy a szobában a kiságyban,vagy az etetőszékben az asztalnál van. Ne vezetgesd,mert akkor később tanul meg járni,és nem tud egyensúlyozni. Hagyd,hogy egyíedül próbálkozzon,ha elesik az sem baj. Azt is megkell tanulnia.
2010. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is most kezd lépegetni, de szerencsés vagyok, mert délelőtt 2-3 órát alszik, olyankor mindent meg tudok csinálni.

A délutáni alváskor ami marad elvégzem. Ilyenkor inkább csak előkészítem az uzsit, vacsit, elmosom az ebéd után maradt dolgokat.

2010. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát kedves utolsó te nagyon szerencsés vagy, az én lányom 1 óra körül alszik max. 1 órát, és aztán este 9 körül alszik csak el. Nagyon keveset alszik, a foga is jön, így nagyon kínlódunk :( Segítségem sincs, a párom dolgozik. De majdcsak megoldom valahogy...
2010. dec. 19. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok igazán semmit sem csinálni a babám mellett. Ha olyat csinálok, amit tudok 1 kézzel is pl. megkavarni az ételt, akkor felveszem, ha nem pl. krumplit pucolni, akkor adok neki valamit, van egy fiókja, amit kipakolhat és egyéb számára tetsző pl. műanyag dobozt adok neki. Hát így nagy nehezen, gyorsan valamit tudok főzni és mosogatni. De mintha idővel egyre többet tűrne, de van, hogy a ruhámba kapaszkodik, rángatja, bujkál körülöttem, nekik is meg kell szokni, nem mindig ér rá anya. Szóval nehezen oldom meg én is.
2010. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szinte sehogy,ha van segitsegem akkor takaritok.a parom delutan foglalkozik vele,akkor mosok,teregetek beszedem aruhat ilyesmik.olyan kajat fozok leginkabb amivel nincs sok macera,paprikas,egytaletelek,mondjuk meg pucoloma krumplit o kap egy kanalat vagy egy tiszta krumplit azzal elvan,ha megunta adok neki mast,ha tovabb tart kinyitom neki a konyhaszekrenyt,ott is szetnez.A lenyeg hogy egy meteren belul legyen a gyerkoc,akkor nem ordit.
2010. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!