Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el? Épp ma lett...

Hogy mondjam el? Épp ma lett pozitív a tesztem! Karácsony,2. baba. Jajj! BOLDOG VAGYOK!

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

ÉLETEM LEGBOLDOGABB KARÁCSONYA EZ!!!

Itt ül ölemben 1év kisfiam, ma reggel ismét pozitívat teszteltem, igaz halványka még, meg csak 12 nappal vagyok ovu után, de egyszerűen...ááá

Fel sem fogom, hogy ismét anyuka leszek.

24én családi karácsony, szüleim, testvérek, és a párom szülei, testvére.

A kisfiam miatt már 23án este megcsináljuk a fát.

Istenem...össze vissza írok!


MIKOR?HOGY mondjam el?

Azért tulajdonítok neki jelentőséget, mert ugye nehezen jött a kisfiam is, a tesó is most sokára jött, illetve ugye KARÁCSONy, meg a család is szűk, és LEHET ő lesz az UTOLSÓ babánk:(

Fiatal vagyok, 24...szülnék még, majd lehet később, de lehet marad a kettő baba!

De már van némi rosszullét, párom tuti kiszúrja:)

Neki mondjam csak el?

Már ma?vagy várjak még karácsonyig?Egyszerre mondjam mindenkinek?

Vagy semnkinek csak a páromnak?



Bocsánat hogy hosszú meg összevissza lett

BOLDOG VAGYOK!!!Ettől szebbet nem is kívánhatnék!!!


2010. dec. 20. 09:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
egy pár kiscipő felakasztva a fára... én tuti így tudatnám a családommal.Irigyellek,sok boldogságot
2010. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Szia.Gratulálok:))))

Nekem is pont ma reggel lett+ a tesztem,nekem 13 kislányom van.

Ha apa hazajön midenképpen elmondom, mert nem bírom ki karácsonyig.

Nagyon boldog vagyok, de nagyon be is vagyok sz..va.

a család kicsit később fogja megtudni.

Kavarog bennem is minden. Gratulálok:))))))

Jó egészséget és sok boldogságot

2010. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, bocs 13 hónapos és nem 13.

Én is szétszórt vagyok alig várom, hogy hazajöjjön a férjem:)

2010. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

kedves utolsó

ma el mondod neki?

én annyira nem tudom, izgulok!!!!

:))))


neked már kimaradt a mensi?

2010. dec. 20. 11:31
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

jaj olyan édik vagytok hogy így össze-vissza vagytok! 13 lány ez jó volt kigúvadt a szemem :-)


én nem gyakorolnék önfegyelmet bár nekem is volt sajnos 8 hetesen vetélésem de karácsonykor semmiképp nem hagynám ki a szüleimet ebből az örömből hisz ha baj történne akkor azt is elmondanám nekik...

jó ötlet a tesztet a fára tenni és figyelni hogy mikor veszik észre...persze apának már most megmondanám!

én a páromnak úgy mondtam meg hogy berendeltem a munkahelyemre mert éjszakás voltam...már addig is alig bírtam magamban tartani...azt írtam sms-ben hogy jöjjön be mert valakinek be akarom mutatni aki ad neki munkát...(volt melója de beszéltük akkoriban hogy jó lenne mellékállás)...aztán mikor odajött akkor csak átadtam neki a tesztet és mindketten csak vigyorogtunk egymásra....

és valóban volt ott valaki és most már azt is tudjuk hogy munkát is ad :-)

NAGYON GRATULÁLOK! 1,5hós anyu

2010. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne kapkodd el.
2010. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok!

Én 9 hetes vagyok és van egy 15 hónapos kisfiúnk. apának persze rögtön elmondtam. de a családnak csak karácsony este fogjuk elmondani, vagyis a kisfiam, aki még ugyan nem beszél.csináltattam a nagyszülőknek, testvéreknek asztali naptárat a kisfiunk fényképével, de a júliusi hónapra amikorra ki vagyok írva az uh-os képet fényképeztem le és fölé írtam, h Ő ITT AZ ÉN KISTESÓM! Ezt fogja a kisfiam odaadni mindenkinek, hát kíváncsi vagyok, h le fog e esni nekik.

Én ma megyek ismét orvoshoz, nagyon izgulok, alig várom már....gondolhatjátok, h mekkora szervezés, a férjem nem tud velem jönni,mert estig dolgozik, így a nagyszülőknél lesz a kisfiam, de nem mondhattam el nekik az igazat, h hova is megyek...

2010. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit h mivel neked is a 2. terhességed nem hiszem h sokáig fogod tudni titkolni a család előtt. Sokkal hamarabb meglátszik a pocin mint az 1. éN egyeltalán nem vagyok vékony, de szerintem anyósom már sejt vmit, mert sokszor nézi a hasam, csak szereintem azért nem akar rákérdezni, mert nem tudja eldönteni h meghíztam v baba van....
2010. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mi van a nemrég feltett kérdéseddel? Hová tűnt?????????
2010. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13:46, 48 vagyok. Csak szeretnék szólni, hogy az utolsó hozzászólást nem én írtam.
2010. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!