Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával első karácsony? Hogy...

Babával első karácsony? Hogy készültök? Milyen ajándékkal és mennyi idős a baba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi dec. 27-én leszünk 4 hónaposak, :o)

Hát mi eddig mentünk a két családhoz, az mondjuk most is meglesz, de itthon kicsit jobban figyelek a karácsonyi hangulatra, meg sütök-főzök, ahogyan egy jó anyukának illik.

Meg szerintem veszünk igazi karácsonyfát, mert eddig csak a szobafenyő volt felöltöztetve.

Mellé lassan kezdem elővenni a karácsonyi dalokat meg filmeket, én szeretem körülvenni magam ilyen dolgokkal, persze a legfontosabb lélekben felkészülni az ünnepekre.

Nyugalmat és békét teremteni magam köré, nekem ez nagyon fontos.

A kicsinek több ajándék is kinéz, de még nem döntöttem mit kap, talán lesz egy altató projektor is a fa alatt.

2009. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 10 hósak leszünk akkor. Eddig anyukáméknál voltunk egész karácsonykor, már szenteste is. Most már itthon szentestézünk.Ebéd lesz anyósomoknál, aztán itthon este eszünk valami finomat. Most már élő fenyőnk lesz, amit már 23.-án este feldíszítek, így már reggel lesz meglepi. Karácsony 2 napját szüleimnél töltjük. Tőlünk valószínűleg szobahintát kap, anyósomtól járássegítőt, a többiek még nem tudják. De kértek tippeket.
2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!