Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a babáján volt...

Valakinek a babáján volt értágulat (vagy érdaganat)?

Figyelt kérdés
Amikor megszületett a babám, még nem volt rajta, most lesz 7 hetes, és azóta egyre nagyobb, kb körömnyi, folyamatosan nő. Kell majd menni vele sebészetre. Mi vár ott a babámra, lefagyasztják neki, vagy békén hagyják és vissza fog húzódni ez az értágulat?
2009. jan. 23. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Most nem tudom, hogy ugyanarról beszélünk-e, nekem azt modnták, hogy éranyajegy, ami a babómon van. Ezzel nem kell semmit csinálni. Amikor megszületett, nagyon halványan látszott neki, de többször elmondták a dokik, hogy ne ijedjek meg, ez egy éves koráig nőhet, erősödhet, de utána fokozatosan felszívódik magától. Általában a gyerkőcök tarkóján szokott lenni, mert megnyomja a köldökzsinór, ahogy rátekeredik, de az én lányomnak a kis fején van és a születése óta iszonyúan megerősödött. Mindenkinek ez az első ijedt kérdése, hogy mi történt vele, én meg csak magyarázhatom, hogy nyugi, el fog múlni!


Ha nektek is ilyen van, akkor nem kell vele csinálni semmit.

Szép napot!

2009. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!