Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró halványpiros kiütések a...

Apró halványpiros kiütések a hason és a mellkas alján lehetnek fogzástól vagy inkább allergia?

Figyelt kérdés
Másfél éves, a szemfogai jönnek. Az utóbbi napokban több tojást evett, mint előtte, de már hónapo óta kap tojást. Ezért nem tudom melyik lehet.
2010. dec. 20. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Most már nem pirosak, hanem bőrszínűek, csak kiállóak, olyan "recés" a bőre, és foltokban ki van száradva. Mi lehet ez? Nem merek semmit kenni rá...

Kis faluban lakunk, az orvos szabadságon van, a gyerekrendelésre meg beutaló kéne...

2010. dec. 22. 10:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 13 hónapos és a felső 4-esei jönnek. Ugyanúgy neki is tiszta kiütés a feneke, combja és nem allergia. Úgyhogy szerintem a fogzástól van.

Nyugi. :D Én Sudocremmel kenem.

2010. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mi ez de a WWW.orvostudakozo.hu oldalon megkérdezhetsz bármit orvosoktól.Nekem is voltak olyan kérdéseim amivel nem akartam elbumlizni a gyerekorvoshoz és itt kaptam rá választ.Remélem segítettem.
2010. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Akkor valószínűleg ez is a fogzás, mert amúgy is elég rendesen megszenvedi.

De azért megkérdezem azon az oldalon is.

2010. dec. 22. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányomnak is ugyanezek a tünetei amiket leírtál. Már kb 2 hónapja van neki, kaptunk rá kenőcsöt, attól elmúlik, de mindig újra előjön. A doki szerint ekcémás, viszont neki is jönnek a szemfogai, épp most bújik elő kettő, úgyhogy remélem hogy ettől van, habár a doki egyből rávágta hogy ekcéma, nem is hozta kapcsolatba a fogzással. Mi januárba megyünk vérvételre hogy kiderüljön tényleg allergiás-e. Szerintem azért érdemes lenne minél előbb megnézetned a dokival, mert jól elterjedhet, aztán viszkethet neki és ez kellemetlen, éjszaka is zavarhatja az alvásban. Nálunk ez van.
2010. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!