Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet a gyerekeknek...

Mikortol lehet a gyerekeknek tejet (rendes boltit) adni, és mient? Az egy évet betöltött gyerkeknek mit adtok reggelire, vacsorára, isznak még tápszert és ha igen azt meddig kell adni vagy akkor már tej mehet, abbol mennyi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Az en kislanyom 1 eves.eszik szendvicset reggelire es vacsira is.Margarinos kenyer parizsival,vagy virsli(reggel 2ot eszik kenyer nelkul)pates kenyer.Vacsira tejbegriz is jo.Meg szopik de szeretnem a Milli-s tejre szokatni,mert azt hallottam hogy ez jo a babaknak.Es hogy mibol mennyit azt a babad mondja meg.Van aki mar 3hosan bolti tejet iszik.Ki kell probalnod,mert lehet allergias ra.
2009. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én másfél éves kora előtt nem adtam neki utánna pedig csak forralva kb.3 éves koráig.

Nem muszály tejet a tejtermékek épp annyira pótolják pl.túrókrém,joghurt,kefír.....Én napi 5x étkezésre próbálnám szoktatni reggeli,tízórai,ebéd,uzsonna,vacsora,persze közte biztosan fog néha rágcsálni is.Reggelire mehetnek a szendvicsek,tízórai lehet a joghurt v.tejszelet(Kinder),

ebédre főtt étel,uzsonnára pl.gyümölcsök,vacsora tejberizs,tejbegríz,szendvics....

Én tejjel készült ételeket adtam,de tejet simán nem.

Ha változatosan étkezik tehát kap vajat,sonkát,sajtot,zöldségeket,gyümölcsöket stb.akkor mindent megkap nem kötelező a tápszer és a tej.

2009. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!