Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megbetegedne a babátok...

Ha megbetegedne a babátok karácsonyra, lemondanátok a családi összejövetelt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nálunk ez lesz sajnos, már a férjemnek és nekem is fáj a torkunk, kisfiam is kezd szörcsögni. Szenteste anyósomékhoz mennénk, ott lenne az egész család, de így le kellene mondanunk, hiszen ellenkező esetben mi is elvárnánk, hogy betegen ne jöjjenek hozzánk. Csak úgy sajnálom, már tavaly sem tudtunk együtt karácsonyozni, pedig én azt szeretem, ha együtt van mindenki olyankor. Ti mit tennétek?
2010. dec. 21. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam taknyos, de csak a foga miatt. Emiatt nem mondom le. Viszont az, hogy ti is nyűglődtök vele... hááát, igyatok sos neocitrant, szopogassatok strepsils vagy mebucain tablettát, hátha ki sem jön rajtatok teljesen a betegség. Mézes te, sőt, egy-két kanál mézet egyetek meg úgy, hogy utána nem esztek-isztok fél óráig. A méz bevonatot képez a garaton, és nagyon jó hatással van a torokgyuszira. Két nap alatt el fog múlni a torokfájás!
2010. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint mézes tea, bocsi, kapkodtam.
2010. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdeném inni az aspirin+c -t, és strepsilst. A gyereknek pedig cebion c vita

int adnék napi 2x 10 cseppet, így karácsonyra mindenki meggyógyul!

Mennék egyébként, mert mindegy hogy otthon játszik a gyerek vagy maminál, úgysem fekszik az ágyban!

2010. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mi lenne a bajunk.

Csak akkor nem mennénk, ha baba lázas lenne, asszem mi kibírnánk azt a pár órát még lázasan is.

A torokfájás nem lenne kizáró ok, egyszer van egy évben karácsony.

2010. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ott más gyerek, aki esetleg elkaphatja? az megint más, hogy a kicsihez ne menjen senki,aki beteg, mint hogy egy náthás gyerek elmenjen a nagyihoz.

És amúgy tényleg az a kérdés, hogy mennyire beteg, hogy érzi magát a gyerek, lázas-e.

Nálunk az egész család taknyos, de ettől még lesz karácsony.

2010. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy tűnik ez csak sima torokfájás és nátha, láz egyelőre nincs. Ha csak felnőttek lennének biztos elmennénk, de jönnek más gyerekek is, ezért írtam, hogy fordított helyzetben én sem örülnék neki. Mindenesetre kúráljuk magunkat addig is, és bízunk benne, hogy elmúlik!

2010. dec. 21. 08:56
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én biztos nem vinném betegen a babámat sehová. Egyrészt, mert ha elegondolsz, ha beteg vagy, te is otthon érzed magad a legjobban. Nem kívánkozol idegen környezetbe, idegenek közé (persze nyilván nem idegenek, csak a picúrod számára Anya és Apa jelenti a biztonságot és a családot), ahol pl. órákon keresztül nyűglődnétek. Másrészt meg én sem örülnék, ha betegen jönnének hozzánk a rokonok látogatóba, úgy ahogy te sem. Lehet irtó gyorsan csodaszereket bevetve javulást elérni, mint ahogy itt írták többen, feltétlenül jó is a babád érdekében, de ha vírus kapott el benneteket, azt biztos te is tudod, hogy már a lappangási idő alatt is, és még a tünetek elmúltával is fertőz. Lehet, hogy a rokonaitok nem szeretnék a szilvesztert ágyban tölteni. MInden jót, mihamarabbi jobbulást és kellemes ünnepeket! Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2010. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt nem mondanám le. Ha nincs láz, akkor itthon sem fekszünk ágyban betegen.
2010. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poci-maci ***** válasza:
43%

Én biztos elmennék!

Mivel az én családom messze van így nekem anyósomék jelentenék most a családot!

1 kis nátha nem állhat az útba! :o)

Kellemes ünnepeket!

2010. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mennyire beteg,

és hány évesek azok a másik gyereke. ha lesz ott kisbaba is akkor nem vinném, de ha 1 év feletti és az enyém nem köhög és nem lázas akkor vinném.

2010. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!