Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le fog egyszer szokni a...

Le fog egyszer szokni a kézben alvásról? 8 hós múlt! Mit tegyek altassam továbbra is kézben vagy tanitsam meg egyedül aludni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát miért nem teszed le?

Végig fogod? vagy hogy mondod? Leteszed, alszik tovább és kész..

2010. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hátha látom,hogy álmos akkor felveszem énekelek neki és 5-10 perc alatt elalszik és utána teszem le!
2010. jan. 23. 10:20
 3/5 Bea24 ***** válasza:
Már rég meg kellett volna tanítanod neki. 15 kg-san is tartogatni fogod majd?
2010. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ugyanígy, csak letéve. Hátha bejön. Olyan okosak, beszéld meg vele. Én mondani szoktam neki éjjel, hogy alukáljon, mindenki alszik, mert sötét éjszaka van és reggel találkozunk (na ez nem jön be, mert kel), napközben meg, hogy alukáljon, aztán ebéd lesz, vagy ilyesmi. Én hülyének néztem aki nekem ezt mondta, de már több, mint 3 hete így alszik. (na jó, kivételek vannak)
2010. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanebben a cipőben járok, nekem 10 hónapos. Ha meg akarod tanítani egyedül aludni, akkor először készülj fel a napokig tartó ordításra. Komolyan mondom én elkezdtem mikor 6 hónapos volt, de nem tudtam hallgatni ahogy üvölt.

Én miután elaludt a kezemben leteszem az ágyába és alszik tovább. 1x alszik egy nap már csak, így mire alvás idő van jól kifárad és már nem kell altatni, adok neki egy kis teát és már alszik is, aztán be a kiságyba. Ha már tök fáradt akkor van hogy csak leteszem, tea a szájába és a kanapén el is alszik, aztán viszem be az ágyába. Meg kellene próbálnom hogy mindig így aludjon el és akkor a kézben elalvásról is leszokna, esetleg próbáld ki. Neked hányszor alszik egy nap?

2010. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!