Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Pampers...

Mi a véleményetek a Pampers Sleep and Play pelusról? Mennyiben más, mint a Pampers Active Baby?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Jaaaj, nehogy már ezen morfondírozz... hogy lennél ezért xar anya, mert veszel tecsós pelust? Szerintem az a hozzászóló sem úgy értette, hanem talán úgy, hogy ha bejött a zöld tecsós, akkor ez is be fog (legalábbis gondolom én, hogy így érthette...)


Én egyébként azért nem vettem eddig tecsósat, mert elég érzékeny kisfiam bőre, és ha nem az active babyt adom rá fogzás idején, akkor azonnal kipattog - müller saját márkásat próbáltam, tetszett volna, ugyanúgy gumis derék, picit vastagabb anyagú, mint az active baby, de jól szívta a nedvességet, sok pisit elbírt, csak sajnos eléggé visszaengedte a pisit a bőréhez, és csúnyán kipirosodott tőle. Most jönnek a négyes fogai, ezért nem merek megint semmi másfajtát venni, csak az active babyt.

2010. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A zold zacskos nekunk jo. Mi a 4-eset hasznaltuk csak, addig vagy libero vagy pampers volt, egyszer huggies.A zold tescos nagyon hasonlo a Pampershoz, csak nincs a derekresznel tobbfele minta, hanem mindegyik peluson ugyanaz van.
2010. dec. 21. 14:55
 23/28 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, es lehet, hogy igazad is van, csak eleg xar napom van...igy erzekenyebb is vagyok.
2010. dec. 21. 14:56
 24/28 anonim ***** válasza:

14.45.-ös vagyok.

Én is szerettem a Tesco-s pelust, csak sajnos a fiam bőre nagyon érzékeny, és most már úgy hozzászokott a Pampers-hez, hogy ha bármilyen másikat adok rá, egyből begombásodik:-(

A narancssárga Pampers-et én a kedvezőbb ára miatt veszem. Nem gondolom, hogy ettől rossz anya lennék. Te sem vagy az!

2010. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony ,1 éves kisfiam átázott minden egyes alkalommal benne.Sokkal jobb az active baby.
2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább megveszem a normális Pamperst , Liberot a Dm-ben kuponnal, mit a tescost.
2010. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

előző

az az iagzzság, hogy a tescot úgy ahogy van utálom, van egy két infom az ottani dolgokról, úgyhogy az az elvem tescoból semmit.

2010. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
én használtam egy darabig, semmi gond a nedvszívással, csak nekem is hiányzott, hogy nem rugalmas, ezért éjszaka az active babyt kapta. Amúgy én a pamperst találom a legjobbnak, most vettem huggiest, de nem vagyok tőle elájulva... a libero iszonyat csalódás volt nekem, mindig kipisilt belőle, pedig több fajtát is próbáltam. majd kitapasztalod, de nappalra nem rossza sleep and play szerintem. ilyen nagy babánál már nem folyik felfelé a pisi mint egy fekvő csecsemőnél, nem nagy gond, hogy nem gumis
2010. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!