Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megy a hasa, vagy ilyenkor...

Megy a hasa, vagy ilyenkor ilyen kelllegyen a kaki?

Figyelt kérdés

Babam tegnap volt ket hetes. Ma peluscsere kozben epp kakilt, de olyan mertekben jott belole, s ugy, mintha pisi lett volna... A pelusban eddig is lattam, hogy sarga, de most igy, ahogy jott belole furcsa volt... Nagyon hig, es sarga...

Ez normalis?

Kerek egy kis segitseget, hogy meddig fog ez tartani? Vagy van-e baj...? Olyan tapasztalatlan vagyok.....


2010. dec. 21. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál ez a normális. Amíg az én babám is anyatejes volt, volt hogy napi 4-5 kaki is volt.
2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak cicizik, semmi mast nem kap enni(van meg valami gorcsoldo szirup amit kap, meg Viganol csepp)...

Akkor egy kicsit meg vagyok nyugodva... Ritka az a pelus, amikor nincs benne kaki, pedig surun cserelem...

2010. dec. 21. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon picike. Most kezd átállni a szervezete a "földi életre" Nincs semmi baj. Adj neki időt! Kb. fél éves koráig akár napi 4-5 pelus csere is lehet. Az egészséges csecsemő széklete pépes és aranysárga színű. Az átállás miatt is hasfájósak, ill. igénylik a büfiztetést. Nekem sokat segített a szélcső használata. Ez csak minimális rutint igényel, viszont olcsóbb, és a legtermészetesebb megoldás a bébi-kor bélproblémáira.
2010. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*Vigantol
2010. dec. 21. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál a napi 7 híg, aranysárga széklet teljesen normális. Az is jó, ha csak napi egyet kakil, és az is, ha kétnaponta egyet. Ez nagyon érdekes dolog és csak az anyatejes babákra igaz.
2010. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megnyugodtam! :)
2010. dec. 21. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanigy voltunk ahanyszor szopizott annyi kaki volt es eleg hig ez pici babaknal termeszetes
2011. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!