Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertvárosban élő budapesti...

Kertvárosban élő budapesti anyukák! A szmogriadó ellenére kiviszitek a babát sétálni?

Figyelt kérdés
nem mondták, hogy csak a belvárosra érvényes a felhívás, ezért aggódom, hátha itt sem tesz jót a séta.
2010. dec. 22. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudtam szmogriadó van:) jó idő can kint, nincs hideg, 1 órát kint voltunk, és még vagy 20 gyereket láttam sétálni boltba

menni motorozni

2010. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a séta lényege nem csak a friss levegő,hanem az is,hogy ne legyen a gyerek egész nap a szűk négy fal közé bezárva,lásson mást is a megszokotton kívül.Képtelenségnek tartom h amíg szmogriadó van,akár több napig is-addig minden gyereket minden szülő bezárjon a lakásba.
2010. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se tudtam, hogy szmogriadó van. Reggel még Pestet nem mondták, csak néhány vidéki várost. Mindegy, voltunk kint, mert el kellett mennünk boltba, összesen, kb fél órát volt levegőn a fiam. Mi a budai hegyekben lakunk, itt mindig sokkal tisztább a levegő, mint lent a belvárosban. Szóval én vinni fogom, legalább néhány percre. Neki is, meg nekem is kell a friss levegő!
2010. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!