Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig játszik el...

Mennyi ideig játszik el egyedül 13 hó körüli gyermeked?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! 1 éves múlt a kisfiam két hete.Pár percnél tovább nem hajlandó egyedül játszani,ha én ott ülök mellette és együtt játszunk akkor órákig is :)Állandóan jön utánnam mászik fel rám stb.Egyszerűen egyedül unatkozik szerintem:)
2010. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 hós de sajnos maximum 20 perc volt eddig a rekord és az is egyetlen 1szer eddig:(.Amúgy 5-10 percet max.ami elég kevés.
2010. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag semennyit... csak ha valami újdonság kerül a keze ügyébe, akkor is csak pár percet...
2010. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna az első választ! Nálunk dettó így van. Néha sikerül kisurrannom amikor belemerül a játékba, amit együtt kezdtünk el. Ilyenkor elvan max. 10 percig, aztán jön ki utánam.
2010. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fél óra körül. Akkor kicsit együtt is játszunk (ez főzés idő alatt van, mert egyébként nem gond, ha jön-megy körülöttem, de ekkor beleteszem a járókába, mert ott biztonságban érzem), majd mókuskál tovább.

De az enyém kicsinek is ilyen szemlélődős volt. Még egészen apróka volt, amikor már igényelte, hogy bár mellette üljek, feküdjek, vagy látótávolságon belül, de ő egyedül nézgelődött.

2010. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pár percet...összesen egy nap. :)

vagyis ez volt akkor, mert már 2 éves (pont holnap). most már egséz jól elvan olyan dologgal, amit szeret, akár negyed órát, 20 percet is. nálunk ez nagy szó.

2010. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félóra-óra, változó mennyire van igénye rám.
2010. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha épp nem kínozza a foga és nincs front 40 perc az átlag alkalmanként. Autót tologat, labdázik, formabeillesztőzik stb.
2010. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!