Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos gyermeked egyedül...

20 hónapos gyermeked egyedül eszik már olyan ételt amit kanállal kell enni?

Figyelt kérdés
A fiam pár kanállal megeszik az ételből, utána csak játszik vele, és onnantól én etetem.Nem sok türelme van az evéshez, olyan jövő-menő.Csak kíváncsi vagyok nem vagyunk e elkésve.És mekkora a pici, hány kiló, hány centi?
2011. ápr. 28. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

holnap lesz 20 hónapos a fiam.kb 2 hónapja kanalazunk,villázunk.a villával szépen bánik,de a kanállal még nem tud meríteni.beledugja az ételbe a kanalat és ugyanugy ki is húzza.nem merít,igy ált megszoktam fogni a kezét és együtt merítünk.nem engedi hogy etessem,igy a 2. kanál felesleges.12 kg körül van és 90-92 cm.nem tudom pontosan,mert 2 hónapja voltunk méreckedni,és ordítás volt a részéről igy nem eröltetem a havi tanácsadásokat neki.

és a te fiad mekkora?

2011. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lánykám is 20 hós.Ugyanaz mint nálatoka szitu.A kanálért egyáltalán nem rajong,inkább mindent villára szúr.2 napja az van,hogy villával eszi a joghurtot,és a tejfölt.Ma a tökfőzelékbe mártogatta a halrudat,természetesen villával.Én kanalaztam hozzá a főzeléket.Szerintem én elrontottam nála azt,hogy mivel ő nem volt hajlandó enni,mert egyáltalán nem érdekelte,én mindig megetettem.De mostanában bekeményítek,és nem etetem,csak így meg nagyon keveset enne.mindig elmondom neki,hogy az oviba sem fog segíteni senki,erre ő csak vigyorog:((Egyébként magas,vékony csajszi:90 cm,és 12 kg.
2011. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szép magas törpék:-)A fiam is 12 kg körül van, és legutóbb, szintén két hónapja 83 centi volt.Ja, és ő sem szeret méreckedni, ezért sem erőltetem, de majd ki akarom vinni nemsoká.
2011. ápr. 28. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Másfél éves korától egyedül evett.

Nála az evés szent dolog, ül(t)az etetőszékben és eszik, nem is ahgyta, hogy segítsek

20 hónaposan 13 kg, és 86 ceti volt, lány

2011. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
20 hónapos a lányom,úgy eszik egyedül,hogy a fele mellémegy,igaz sokáig én etettem és nemrég kezdtem csak ráhagyni a dolgot.Inni szépen tud pohárból már régóta.94 cm és 13 kg volt 2 hete.
2011. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam kb 13-hónapos kora óta önállóan eszik kanállal kisebb nagyobb sikerrel,de a mai napig mellé megy a fele,jó mélyen belemeríti a kanalat.Ha segíteni akarok neki elkezdi a hisztit és inkább nemeszik.Próbáltam már úgyis hogy az én kezembe is van egy kanál és mutatom neki de akkor mindíg eldobja a másikat és elveszi ami nálam van.Ez egy ördögi kör:( A legtöbb azért a szájába megy,de a folyékonyabb dolgokkal még vannak gondok! 87cm, 12,5 kg körül van.
2011. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!