Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a babámnak 3 napos láza...

Lehet a babámnak 3 napos láza volt? 3 napig volt lázas, más tünet nincs, ma van 4. -ik nap, és kiütések jöttek ki rajta, még a kukiján is. Ez az lehet?

Figyelt kérdés
voltunk orvosnál,mondjuk ö torokgyulladást,mondott,de hát ki tudja.holnap megsyünk vissza,kontrolra.ja és a fejecskéjén hátul a nyaka felett van egy kis dudor.lehet nyirokcsomó duzzanat?mitöl lehet?
2010. dec. 22. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A három napíg tartó láz illetve a negyedik napon menetrendszerűen megjelenő piros pöttyök egyértelműen a három napos lázra utalnak!Lehet,hogy szegénykének még emelett a torka is be van gyulladva!A doki holnap biztos okosabbat fog mondani!Kitartás!Mi is most estünk át egy két napig tartó lázon:(
2010. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100% hogy 3 napos láz!
2010. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti 3-napos láz! A dudort nem tudom mitől van, a kisfiamnak enyhén meg voltak duzzadva a nyirokcsomói, lehet, nálatok is ez van, de azért kérdezd meg a dokit amikor mentek. Jobbulást neki!
2010. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de az én kisfiamnak is ugyanezek a tünetei. Láz,kiütések, csomó a nyaka felett. Sajnos csak holnap tudom elvinni doktornénihez. Nektek mit mondott mi ez? Mit írt fel, és mikor gyógyult meg a kicsi?
2011. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!