Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kisfiamnak nem tudom...

8 hós kisfiamnak nem tudom visszahúzni a bőrt a fütyijén, mikortól kell aggódni ezen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves korig NEM kell hozzányúlni !
2010. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy évesen kezdtem neki hangyányit felhúzni az esti fürdetés alkalmával.De tényleg leheletnyit!!

Egy hete,16 és fél hónaposan felbukkant a makkocskája,ma pedig teljesen hátra tudtam húzni.

De nem paráztam,mert olvastam én két évet,négy évet,szóval mindent!Bíztam az óvatosságomban,figyeltem a kispasim reakcióját,s hát,ez lett a vége:DDD

Nyugi!

2010. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne!!!! inkább hozzá se nyúlj, nehogy berepedjen!

1éves státusz vizsgálaton a doki meg fogja nézni és ha le van tapadva, ad gélt amivel kenegetni kell, na meg akkortól lehet fürdésnél hátrahúzni, addig csak arra figyelj, hogy tudjon pisilni, tehát egy nagyon picit lehessen hátrahúzni és ott lemosni.


nyugi, élettanilag van letapadva, 2 éves koráig nem kell izgulni :)

2010. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éves korig nem baj ha nem megy vissza

2 kisfiú anyukája

2010. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az orvosok sem értenek egyet, hogy mikor kell a kisfiúk fütyijén a bőrt felhúzni. Szerintem hallgass a Ti orvosotokra.
2010. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!