Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen barackot adtok ilyenkor...

Milyen barackot adtok ilyenkor? Vagy mit lehet helyette, csak almát kapott eddig

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem így télen marad az üveges... Van, hogy lehet kapni a nagyobb üzletekben rendes barackot, de én azt nem venném meg, nagyon drága ilyenkor és nem is természetesen érett meg, még nyersen szedték le. Ezeknek semmi ízük szerintem. Majd nyáron lehet már adni finom magyar barackot, most szerintem marad az üveges.
2009. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én fagyasztottam nyáron sokat hogy ilyenkor legyen,meghámoztam félbe vágtam tettem folpakkot egy tálcára és,egymás mellé raktam őket amikor megfagytak leszedtem egy zacsiba és nincs összefagyva mindig annyit veszek elő amire szükség van.
2009. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

én még a nyáron fagyasztottam le a kicsimnek, most azt eszi. De gondolom nem mindenki ilyen szerencsés h van kert, na meg barackfa. Én adok meggyet is neki, mondjuk azt is fagyasztottam le a nyáron, de azt lehet kapni fagyasztva nagyobb áruházakban.

De nyugodtan adhatod az üvegeseket(kornak mrgfelelőt)

2009. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Adhatsz neki körtét, van a téli körte, az szerintem nem olyan káros ilyenkor sem. Az enyém imádja. Egyébként most én is inkább az üveges babadesszerteket adom neki tízóraira meg uzsonnára, mert nem nagyon van friss gyümölcs, ezek elég finomak is. A főzeléket csinálom én magam, mert azok viszont szerintem nagyon pocsékok, meg sem eszi.

Banánt szoktak még adni babáknak, de azt mondta a védőnőm, hogy állítólag legújabb kutatások szerint a banán apró magvai keresztreakcióba lépnek a parlagfűvel, és parlagfűallergiája lesz tőle. Úgyhogy abból is inkább az üvegeset add, mert abból állítólag valahogy kiszűrik.

2009. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is üvegest adok,de nem Kecskemétit,mert abban van hozzáadott cukor!!!!!
2009. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet gyorsfagyasztott barackot kapni, én az Intersparban vettem (Mirsa a cég neve), mondjuk elég borsos áron 250g ~400,-Ft-ért + üvegeset veszek én is olyan gyümiből ami most nincsen frissen. Alma után jöhet a körte (csak magyar legyen!), aztán a szilva (szintén fagyasztott), majd ezek után én banánt is adtam, imádja mindegyiket!
2009. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!