Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan szedjek ilyenkor...

Honnan szedjek ilyenkor barackot?!

Figyelt kérdés
Most kezdtük a kóstoltatást,de milyen barackot adjak neki? Bolti mirelitet? Vagy bébiételt?
2009. dec. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is most kezdjük az ismerkedést az ízekkel gyümölcslével azon belül is az almalével kezdtük, tegnap megkóstoltuk a sárgabarackot is Hippes bébiital, nagyon szereti, nem tartalmaz hozzáadott cukrot, tartósítószert és ami még fontos felbontás után hűtőben 3 napig eláll.
2009. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő jó. A bébiétel tuti finom, kostóltam:)))
2009. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos most csak a bolti marad. De finom az is, kislányomnak ízlik. Szegényke még nem tudja milyen az, amikor lédús, édes barack is van :)
2009. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mirelitet vettem
2009. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én készültem és mikor érett a finom lédús barack leturmixoltam a kislányomnak és Avent pohárban lefagyasztottam.Most azt eszi isteni!De megkostóltam a bébideszert őszit is az is finom más ugyan de finom!!Adhatod nyugodtan!csak jó tanács sütőtököt minden baba szereti én most azt fagyasztok le előre mert mikor még nincs gyümi de már tök sem jol jön egy kis vitamin!A tököt megsütöm és baba vizzel össze turmixolom.És igy fagyasztom!
2009. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!