Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babánál próbálkozhat...

4 hónapos babánál próbálkozhatok csőrös pohárral? (Itt azt olvastam, h a Sinlac-hoz azt javasolják. )

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tápszer és tea,gyüm.lé esetében sem ajánlják,hogy a cumin keresztül sokáig érintkezzenek a tejfogakkal,mert a cumi felerősíti a szénhidrátok fogzománc romboló hatásást.Ha csak eteted az üvegből,sztem adhatod abból is,vagy kanállal pép formájában....Ezt már te döntöd el.Van ismerősöm,akinek a gyerekei soha nem használtak cumisüveget,mert pici koruktól mindent pohárból adtak nekik.Ha nem használod megnyugtatásra csak etetésre,itatásra a cumisüveget nem lesz gond.
2009. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, teljesen igazad van!
2009. jan. 24. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kislányom 3 hónapos, pont most kezdtük el a csőrös poharat próbálgatni. Tápszeres, teát is kér, nem szeretném ha rosszak lennének majd a fogai. Biztos sok türelem kell, lemosható előkét is teszek rá, mégis öltöznünk kell. Előbb-utóbb majd megtanul szépen inni belőle. Szerintem próbáld ki, ha gondolod, van aminek szilikonos a csőre, azt jobban el szokták fogadni a babát. Nekem is van ismerősöm, akinek a pici babája pohárból iszik, méghozzá nagyon szépen. Biztos jobb ha megtanul abból is inni.
2009. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a sinlacot csak kanállal adtam, soha nem kapta máshogy.
2009. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2009. jan. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!