Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos elmult a babám....

Három hónapos elmult a babám. Probálkozhatok mást is adni enni neki? Vagy még csak tejet kaphat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Még csak anyatejet adj neki, az ő bélrendszere még nem elég fejlett, hogy mást is megemésszen. Ha tudod, akkor 6 hónapos koráig kizárólag szoptasd.
2011. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nem probalnek, foleg, ha tudod szoptatni. Ha tapszeres,en akkor is varnek. En mindkettot 6 honapos koraig kizarolag szoptattam. Megsem volt gond a hozzataplalasnal, elfogadtak a szilard kajat siman.
2011. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár sürgetni, hidd el. Én is annyira etettem volna már. :) De tényleg elég neki a tej. Én gyümölccsel nem vártam 6 hónapos koráig, de nem étkezés kiváltása volt a célom, csak javasolta az orvos, hogy adjak neki gyümölcsöt, volt némi vitaminhiánya. A rendes hozzátáplálással, főzelékekkel én is kivártam az időt.
2011. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!