Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre javasolják a 4....

Székrekedésre javasolják a 4. hós hozzátáplálást, voltál hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég komoly székrekedésre javasolják a rostos gyümölcs adását már 4. hótól.
2011. máj. 15. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia, mi a tescoban szoktunk venni ilyen dobozos gyümölcslevet, kicsi szívószálas, 4hós kortól van.

attól jön a kaki, a szentkirályitól nem

2011. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1,vagyok,mi ,5hótólhozzátáplálunk, mi tápszeresek vagyunk
2011. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3,5hó, bocsánat
2011. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos mi is hasonló helyzetben vagyunk. 4,5 hós a kisfiam, a székrekedése miatt az állandó erőlködéstől megrepedt egy picit a végbélnyílása is..:( A héten 2 napot voltunk a Tűzoltó utcai klinikán a gasztron, és ott is azt mondták, h kezdjek el neki adni gyüm9lcsöt, ami most BARACK legyen! Az alma, banán fog sajnos.. és napi 5 ml Laevolac szirup
2011. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia,migen mi is ugy jártunkj.Barackot,szilvát kell nyomasztani ilyenkor.Bébiitalt ami szivószálas és 4 hónapos kortól adható én még nem láttam,de mi a Hippes 200ml-es kisüvegeseket szoktuk venni,abból a szilva,sárga és őszi barack nagyon bejött.Aztán ban egy tejpép ami tej nélküli,Nestlés szilvás probiotikus,az is nagyon jó volt a kaki gondokra!
2011. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bogyo110 ***** válasza:
mi is ilyen gondal küzdöttünk 3hósan és mi is elkeztük a leveket inni sőt mi már gyümölcs püréket is eszünk 3.5 hósan és tápszeresek vagyunk !Kaki gond azóta megoldva!
2011. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hálás vagyok a válaszaitokért, jegyzem, amiket írtatok
2011. máj. 15. 12:38
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen volt, neki is 3 hósan elkezdtük a hozzátáplálást. pont barack szezon volt, így először lé, majd pürét kapott. Nem almával kezdtük, mert az is megfogta.
2011. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3 hónaposan? Nem tartják korainak?

Kitől tudtatok tanácsot kérni? Mikor, milyen mennyiségben kezdjétek, kiskanállal, c.üvegből stb.?

2011. máj. 15. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az vagyok, aki 3 hónaposan kezdte a hozzátáplálást. Én is korainak tartottam, de belátom jobb volt. Amúgy a doktornő és a védőnő is tanácsolta. Iszonyat székrekedéses volt a fiam, sajnos semmi nem használt csak a lázmérő és a szélcső. Ezt minden másnap csináltuk, mert kőkemény volt a pocija. Amúgy első nap csak pár kanál levet kapott aztán második nap pár kanál pürét majd kb egy hét alatt kiváltottunk egy kaját. Amúgy az én fiam olyan volt, hogy ha már elkezdte enni onnantól kezdve amíg nem volt üres a tányér v az üveg addig evett (ezt a mai napig tartja általában). Ahogy kiváltottuk az egyszeri étkezést megoldódtak a problémák.

2011. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!