Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves, hónapos korban...

Hány éves, hónapos korban vettétek ki a kiságyból a rácsokat?

Figyelt kérdés
Már akinek olyan a kiságya. A lányom 18 hónapos már gondolkodtam rajta, de még felkel éjszaka és félek, hogy kimászik és elkezd a lakásban barangolni. Tanácsok?
2010. dec. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 32 hónapos, és még mindig nem vettük le a rácsot. Kapott már gyerekágyat, de nem hajlandó benne aludni. Ezért gondoltam, hogy majd levesszük a rácsot. De nem mászik még ki, ezért ez nekem sokkal kényelmesebb. 2 napig aludt a gyerekágyban, amíg úgy nem döntött, hogy mégsem. Akkor bizony éjjel 2-kor is átjött a szobánkba. Persze ezen előbb-utóbb át kell esni, de én még halogatom, mert van egy újszülöttünk is.
2010. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nem vettük ki a rácsokat, nekünk olyan ágyunk van, amiből nem lehet kivenni, csak kifűrészelni és még szeretnénk megtartani a kistesónak is az ágyat. Így mi vettünk egy rendes ágyat neki 2 éves korában. Nem mondom, hogy az elején nem landolt minden reggel a mi ágyunkban (éjszaka átjött), de most már sokszor a saját ágyában ébred.
2010. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20,5 hónapos a lányom, pont ma vágott ki 2 rácsot a férjem. Nekünk nem kivehető, így fűrésszel kivágta. A gyerek negyed órán keresztül ki-be mászott, nagyon tetszett neki. Majd meglátjuk, hogy reggel, ha felébred, ki fog -e mászni.
2010. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagylányom 15 hós kora óta nagyágyon alszik, oldalt leesésgátlóval. Sosem járkált, bár néha átjön hozzánk.

Viszont most 2,5 éves, még mindig van leesésgátló. 16 m2 sem lenne neki elég alvásra, annyit pörög...

2010. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi 1 hete cseréltük le a fiam kiságyát rendes ágyra.16 hónapos.2 rácsot ki lehet venni az elejéről,és az ki is volt véve,hogy tudjon ki-be közlekedni.de egyszer azt vettem észre,hogy a rács fölött akar kimászni az ágyból.na akkor cseréltük le,pedig le lehet venni az elejét is az ágynak,de nem akartam kockáztatni,hogy tovább próbálkozik a rácson keresztül igy lecseréltük az ágyát.egyébbként a fiam is felkel éjjel.az első este átjött hozzánk az ágyba,de a következő éjjel már én mentem hozzá,mert csak nyöszörgött,de nem mozdult h jönni akarna.nálunk egy szobába van velünk a törpike.
2010. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!