Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejvédőt milyen idős korban...

Fejvédőt milyen idős korban vettétek ki a kiságyból?

Figyelt kérdés
Az 1 éves fiamat zavarja,le is rángatja tövig,de néha a rácsnál van a fejecskéje,nem tudom,kivegyem-e neki...
2010. máj. 12. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pont 1 hónapja vettem le róla! Semmi baja :)

11 hós kislány anyukája

2010. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú, jó kérdés. Enyém már másfél éves, még benne van, mert álandóan odaüti a fejét így is. Mindig felcsúszik odáig, sőt, szorosan rátapad. Persze a rácsvédő már csak egy cafat, elvesztette a tartását, és állandóan lecsúszik. Fogalmam sincs, mikor vegyem le. Férjem azt mondja, szerinte csak akkor, mikor a rácsokat is levesszük, és átalakítjuk neki rendes kisággyá... De azt sem tudom, mikor legyen, mert nagyon dobálja magát éjjel, a rácsok még azért védik a leeséstől.
2010. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, a mi korunkban mikor kicsik voltunk, nem is voltak ilyen rácsvédök, mégis itt vagyunk :D
2010. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk volt. :) Anyám vastag frottírtörölközőkből varrt nekünk fejvédőt. (akkor még nem lehetett kapni, legalábbis 30 évvel ezelőtt, falun nem).
2010. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
fél évesen, mert tépkedte, rángatta
2010. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még benne van, 14 hónapos a lányom, de hogy minek, azt nem tudom.
2010. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 honaposan miutan rendszeresen bemaszott ala ejjel es visitott mert azt hitte raugrott valami, a feje alol a pelenkat (bukasok esetere) mar joval elöbb ki kellett venni mert azt meg allandoan a fejere huzta, mert addig matatott amig valahogy alakerült a feje aztan meg magara rantotta. Izgaga baba volt :) Amugy most 2,5 eves es meg mindig hallom neha ahogy kopog a feje a falnal ejjel :)
2010. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kivettem,mert elkezdte letépni.Olyan kemény a fejük,hogy semmi baja nem lesz.
2010. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos fiam abba kapaszkodott meg és felállt a kiságyban, úgy hogy én akkor mindjárt kivettem.
2010. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,mindenki felpontozva!:)
2010. máj. 13. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!