Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gyarapodott 7...

Miért nem gyarapodott 7 hónapos babám súlya az elmúlt 2 hétben?

Figyelt kérdés
Nagyon ügyesen kúszik,sokat mozog,tornázik,ugrál. Anyatejes baba,a szoptatások között kap szilárd ételeket naponta kétszer. Kevés lehet neki,amit eszik? Vagy lemozogja? Eddig előírásszerűen,szépen hízott,most megállt. Jókedvű,kiegyensúlyozott baba. Valamit rosszul csinálok?
2010. dec. 25. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert sokat mozog. lemozogja.


Összehasonlításképp: az én fiam hat hónaposan lett 8 kiló, most 9 hónapos, és 8,80 kiló. rengeteget mozog, nyúlik, mint a gomba, de nem hízik. Nem aggódik sem a gyerekorvos, sem a gyógytornász (Dévényre járunk), megnyugtattak, hogy ez normális.

2010. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
minél nagyobb többet mozog és kevesebbet hízik.ez természetes.nekem a kislányom volt ugy hogy 1 hónap alatt sem hizott semmit.
2010. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hótól 1 éves koráig szinte semmit nem hízott, vagy talán 30-40 dekát, inkább hosszra nőtt, úgy viszont sokat. Ne aggódj a babád miatt, lemozogja, amit megeszik.
2010. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a megnyugtató válaszokat!!! :)

Mostanában újra ritkábban kel fel éjjel a kisfiam szopizni,ezért nem értettem,hogy akkor mi újság. Bár tegnap este tuti kevés volt neki az anyatej,éjszakáztunk is rendesen.

2010. dec. 27. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém sem hízott már közel 4hete egy grammot sem! :-)

viszont sokat mozog, nagyon sokat- és alig is eszik. Azt a keveset amit megeszik tényleg lemozogja.

:-) 7hós és 7.4kg.

2010. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!