Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom sokat betegeskedik....

Kislányom sokat betegeskedik. Most 8 hónapos, és ajánlották, hogy adjam neki a Forever cég aloe vera géljét immunrendszer erősítés céljából. Más is adja/adta a gyerekének?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam, de egy korty után kiütötte a kezemből. Hogyan tudnám mégis beadni neki? Esetleg az ennivalójába belekeverhetem? Úgy is megmarad a hatása?
2010. dec. 27. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a 23:38 -as írója vagyok.Én továbbra sem javaslom a gél használatát pici babának,mert mint írtam,vesegondokat okozhat a későbbiekben.Mikro-biológus vagyok,nem a levegőbe beszélek.Ha mégis úgy döntesz,hogy adsz neki,minél rövidebb ideig,elsősorban a tél közeledtével,nagyon kis adagokban.És kizárólag csak olya t,amiből az aloint kivonták.Ez egy nagyon erős hasmenést okozó összetevő,hiszen egy növénynek is fenn kell maradnia a rossz viszonyok ellenére is.Nem véletlenül készítenek a tudósok kivonatokat a növényekből,meg nem az üzlet miatt,hanem hogy a növény mérgező részeit leválasszák.A gyógynövény önmagában lehet ugyanolyan méreg,mint bármelyik gyógyszer túladagolva,vagy indokolatlanul szedve.Tehát azokat is csak mértékkel és indokolt esetben.Remélem segítségnek fogadod amit leírtam.További jó egészséget.
2010. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
OFF: A magam részéről nagyon köszönöm a 12.57-es válaszát, magyarázatát!! (Amúgy nagyon nyitott vagyok a természetes szerekre, de az óvatosság kisbabánál ez alapján indokolt.)
2010. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 12:57-es!Nagyon köszönöm a tanácsodat!Tudod, ki ezt mond, ki azt és a hétköznapi ember, mint pl én fogalmam sincs melyik tanácsot fogadjam el. Azt tudom, hogy 3 hónapja egyik megfázásból a másikba esünk, rengeteg antibiotikumot elszedtünk, és 2-3 nap után visszaesünk. És ez nagyon kétségbeejtő!

Egyébként mindenkinek köszönöm szépen a válaszát!

Sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok mindannyiótoknak!!!!!!!!!

2010. dec. 31. 14:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy kedves reakciókat kaptam végre a tanácsomra,mert sok helyen azt hiszik hogy csak okoskodni akarok.Annyit még megtudtam közben egy kedves barátomtól,hogy az aloin meg a vesére káros összetevő a Forever termékeiből ki vannak vonva.Én ennek ellenére is csak óvatosan ajánlom,egyébként az idei tél szeszélyessége miatt sajnos most sokkal intenzívebben támadnak a vírusok mint eddig,és a C vitaminon meg a védőoltáson kívül nem igazán hat rájuk semmi.Kisbabák immunrendszere meg még nem elég fejlett,nekik ilyenkor a közösség mellőzése lenne a legjobb,ha megoldható.Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet.
2010. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!