Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült már valakinek leszokt...

Sikerült már valakinek leszoktatnia a babáját az állandó éjszakai cicizésről úgy, hogy az nem fulladt órákig tartó sírásba?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos szerint ezt kéne tenni, berakni este az ágyába, nem kivenni, ha sír, hát sírjon, se innivaló, se simogatás, se semmi. Előbb-utóbb úgyis elájul a fáradtságtól, aztán 3-4 nap múlva megszokja az új rendszert. Már nagyon fáradt vagyok, éjszaka sokszor kelünk, 4-5 órákat alszunk, de valahogy nekem ez akkor is kegyetlenségnek tűnik. Nincs valami humánusabb megoldás erre?
2010. dec. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mi is ebben a cipőben járunk,de a gyerekorvosotok tuti idióta.
2010. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem irtad mennyi idős a gyerek,de szerintem az nem jó megoldás,hogy berakod az ágyba,és hagyod sirni.Vannak orvosok akik hülye tanácsokat adnak.Végül is nem neki kell hallgatni reggelig a gyereksirást.Szerintem fokozatossan máshogyan kéne pl:cici helyett tea,vagy lakasd jól este lefekvés elött,vagy vedd magad mellé de ne rakd melre.Vagy végső esetben magától elhagyja.De ha még nagyon kicsi akkor ez van!!!
2010. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak az a baj, hogy a férjem hajlik a dologra, már bármit kipróbálna, csak tudjunk végre aludni.

De én ránézek a lányomra, és elképzelem, ahogy ott sír az ágyában, mi meg le se sz@rjuk...

2010. dec. 27. 18:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, nem írtam, 11 hónapos.
2010. dec. 27. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, esetleg próbáld meg teáztatni, vagy a apa menjen be hozzá, mert neki nincs "anyaillata". Mi teázunk már elég rég óta, és csak hajnali 4 után kap cicit, most már van olyan, hogy fél 6 kor kel először. Este fürdetés előtt kap tejpépet, majd fürdés, cicizés, és alszik. Ha 4 előtt kel fel, akkor meg teát kap, mert éhes nem lehet.

( HA fél 4kor kel akkor már kap cicit, nem percre pontosan történnek azért a dolgok :-))

MOstmár max. egyszer kel fel teázni, iszik pár kortyot és alszik tovább.

2010. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos, hogy le kéne hülyézni a gyerekorvost.

Nálunk hasonló volt a probléma, a lányom éjszaka minden sűrűn eljűtszotta, hogy sírva kelt, hogy vegyük ki a kiságyból, és ha csak pár kortyot is, de mindig cicizni akart. Na fogtuk magunkat, és amikor sírni kezdett, hagytuk. Nem mentünk oda, nem szóltunk hozzá, csak hagytuk, hadd sírja ki magát. 12 perc után belefáradt. elaludt. Pár perc után újrakezdte, 2 percig sírt, majd elaludt. Pár óra alvás után megint rákezdett, megint nem vettük ki, akkor már rövidebb ideig sírt. Másnap éjjeltől végigaludta az éjszakákat! Szóval hajrá, ki lehet bírni egy kis sírást, attól nem lesz semmi baja. Nagyon zsiványak tudnak lenni, te meg beledöglesz a fáradtságba lassan, ha tovább zsarol.

2010. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!