Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokta ütögetni a babátok a...

Szokta ütögetni a babátok a saját fejét?

Figyelt kérdés

Az én kislányom 16 hós,és azt vettem észre akkor szokta főleg csinálni,ha ideges valami miatt,nem sikerül neki valami,vagy éppen nem engedek meg neki valamit.Nem tudom miért csinálja?

Ti babátok csinálja?


köszi!


2010. dec. 27. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinált ilyet, ő most 21 hós. Sőt...volt, hogy a kiságy rácsába verte a fejét ugyanezen okok miatt. Próbáltam elterelni ilyenkor a figyelmét, és leszokott róla. Szerintem ne izgulj, abba fogja hagyni. Dühös, és csalódott azért csinálja szerintem, de átmeneti! Kitartás!
2010. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm,hogy írtál,meg is nyugodtam!!!

Üdv!:)

2010. dec. 27. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmmm, az én babám (14 hós) a padlóba vagy a szekrényajtóba veri DIREKT a fejét, ha pl. valamit nem engedek meg neki...

Érdekes, hogy a nagy is csinált ilyet egy időben, asszem 1,5-2 éves kora között valamikor, a szüleim már pszichológushoz akarták vinni, aztán magától leszokott róla :)

2010. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!