Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9 napos kislányom átalussza...

A 9 napos kislányom átalussza az éjszakát, ez normális?

Figyelt kérdés
Semmi gond vele,rendesen eszik,napközben 3-4óránként felébred enni,pelusai rendben vannak.Nagyon nyugodt,nincs hiszti sem!
2009. jan. 25. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, és örülj neki :)
2009. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki míg még így van és használd is ki. Mi babánk is átaludta 3 hónapos koráig. Azóta ébred, van,hogy többször is egy éjszaka. Most tíz hónapos.
2009. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben van és örülj neki tényleg, valamint használd ki, hogy te is alhatsz. Néhány naposan kb úgy két hetes koráig az én fiam is átaludta az éjszakát, majd történt valami (nem tudom, hogy mi) és pontosan három óránként ébredt enni, közben sem aludt túl mélyen, többször is csitítgatni kellett. Most kilenc hetes és két hete alszik ismét jobban, de egyszer így is felébred enni. De az előtte lévő hetekhez képest ez is szuper és örülök neki, egy-két hónap és úgyis elkezdik bántani a fogak és valószínűleg ismét éjszakázhatunk...
2009. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól mondják a többiek, örülj neki! Az én babám 12 hetes koráig átaludta az éjszakát, aztán 3 hétig ébredt éjjel 3-4 körül enni, de most újra alszik, mint a bunda. Valószínűleg a fejlődési ugráskor a tiéd is kelni fog, de persze nem biztos.

Jó babázást!

2009. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!