Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám csinál...

Csak az én babám csinál ilyet? 3,5 hónapos kisfiam átalussza az éjszakát de hajnalban kb.4körül elkezd nyöszörögni, forgolodni, mintha dobálná magát! Normális ez?

Figyelt kérdés
Reggel 6 óra és fél 7 körül kel fel enni!
2009. szept. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém olyankor szomjas mindig, nagy kortyokban cicizik. Nem próbáltad ilyenkor megkínálni? (álmukban is tudnak inni)

Ha nem ez a gond, akkor esetleg melege van, vagy puki kínozza, vagy csak simán fészkelődik.

2009. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam amugy tápszeres baba!
2009. szept. 8. 21:16
 3/5 tyukanyolight ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy sok élmény éri, és azért nyugtalanabb, esetleg új mozgás jön be neki (forogni kezd?).

A kislányom 4,5 hónapos, és nála éjfél, vagy 3 óra körül fordul elő hasonló néha.

Ha úgy érzem, hallom, hogy nincs magánál, akkor csak megnézem, de nem veszem fel, mert kb fél óra alatt lenyugszik, és nyugodt alvásba szenderül vissza.

Ha hallani, hogy a sírásával hív, mert valóban felébredt, akkor kiveszem, és egy pár korty víz, vagy egy kis cicizés után megnyugszik, és mehet vissza aludni.

Szerintem nincs ok aggodalomra, és remélem ha pár nap nyugalomban telik el, akkor ez nálatok is megszűnik! Üdv

2009. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kivenni én sem az ágyábol! Oda megyek és megnézem,hogy mit csinál! Nincs nagyon magánál beadom neki a cumit és van amikor jók vissza is alszik! De már forog:)!

Hasról hátra de még nem mindig sikerül neki!

2009. szept. 8. 21:24
 5/5 tyukanyolight ***** válasza:

Szia!

Hát jól elkiabáltam! Tegnap felébredt 23:30-kor, akkor még csak beszélgetett, azután 00:15-től sírni kezdett. Ivás, kiságy, pelus csere, kiságy, cicizés, kiságy 02:00-kor. Megint sírás, így az éjszaka hátralevő részét velem töltötte. Ma csak délután alaudtunk többet egy kicsivel, és 20:40-kor már megint az ágyában volt! Kíváncsi leszek, hogy a mai éjszaka hogy sikerül.

A tápszeres babákról pedig azt hallottam, hogy inni kérhetnek éjszaka sűrűbben. Hát ha csak azt nem :-)

Jó éjt! A Tegnapi utolsó ötletelő

2009. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!