Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babánál mikor...

Koraszülött babánál mikor kezdtétek meg a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

dillemázunk hogy most akkor mit is nézünk? a tényleges kort vagy ami lenne valójában? Picurkánk jövőhéten lesz 5 hónapos. a 32. héten született. Nem kapott még semmit anyatejen és tápszeren kívül. tápszert az utóbbi két hétben kell pótolni, napi egyszer. nagyon hasfájós baba és a dokinénik azt mondta várjuk meg a 6 hónapot.


más anyukák hogy csináltátok?


2010. dec. 28. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha koraszülött, akkor még fontosabb, hogy hat hónapos kora előtt NE kezdjétek meg a hozzátáplálást! A doki nénitek jól mondta.


35 hétre született kisfiamnál is kivártuk a hat hónapot, addig csak anyatejet kapott. Nem vesztettünk semmit. Most 9 hónapos, és gyönyörűen kanalazik.

2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. én is ezen vagyok amit a dokinéni mondott, de mindenki azzal nyaggat hogy miért ne? de igazad van, betartjuk amit a dokinéni mond. köszönöm.
2010. dec. 28. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] Ezért. :-)
2010. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az infót. csak akkor nem értem miért mondta a dokinéni hogy adjunk neki édeskömény teát hasfájásra, más dokinéni meg azt ajánlotta hogy itassunk olykor vele kamillateát mert rendszertelen a széklete.

de elolvasom majd jobban amit linkeltél. sajnos már pótolni kell táps

2010. dec. 28. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nekik még ezt tanították. A mi doki nénink is hozzátáplálást javasolt 4 hónapos korában. A kisfiam meg olyan kétnapos hasgörcsöt kapott egy kis baracktól, hogy onnantól kezdve minden ilyesmi egyik fülemen be, a másikon ki, és hat hónapos koráig semmit, még teát sem adtam neki, csak anyatejet.
2010. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!