Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad hígítani a tápszert?...

Szabad hígítani a tápszert? Úgy értem, hogy a dobozon van írva pl. hogy 150 ml vízhez 5 kanál tápszer kell, és baj ha én csak 4-et teszek bele?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam, mert nagyon gyorsan hízik, és sokat kér enni.
2009. jan. 26. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Amikor az enyém nem akart rendesen enni,vagy hogy jobban elteljen estére 1-2 kanállal többet raktam,mellé pedig kapott rendesen inni vizet.
2009. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is inkább egy kanállal több tápszert tegyél bele, mert akkor jobban eltelik vele. Ha hígabbra csinálod, még gyakrabban lesz éhes.
2009. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
csinálhatod úgy, persze
2009. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Baj! Rá van írva, h károsíthatja az egészséget! Tápszertől nem lehet elhízni!
2009. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
A babák gyorsan híznak! Több kárt okozol mint hasznot!
2009. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
És a több víztől jobban fog lakni??? Az anyatejet sem lehet higítgatni.
2009. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Szerintem védőnővel vagy gyerekorvossal beszéld meg, hogy más hasonló korú babákhoz viszonyítva tényleg sokkal nagyobb-e a súly gyarapodása, illetve tényleg vissza kell-e fogni, ha igen akkor milyen megoldással. (Egy ismerősöm kis súlyú kora babájánál orvosi javaslatra hasonló okból hamarabb kellett kezdeni a hozzátáplálását)
2009. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csütörtökön lesz 10 hetes a fiam, és 7200 gramm!
2009. jan. 26. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
RÁ VAN ÍRVA!!!! Gyengébbek kedévéért bemásolom, meg amiért lepontoztatok! Fontos figyelmeztetés: ....A helytelen elkészítési mód alkalmazása és nem ívóvízminőségűvíz használata vagy az előírástól ELTÉRŐ HIGÍTÁS EGÉSZSÉGKÁROSÍTÓ VESZÉLLYEL JÁR! Nyugodtan olvasd el minden tápszeren fel van tüntetve!! De csak hígítsd nyugodtan.
2009. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem csalódtam, minden kérdéshez jár egy bunkó válaszoló. Én normálisan tettem fel a kérdést, és nem pontoztam le senkit. Akkor miért így kell válaszolni?
2009. jan. 26. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!