Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek nekem Beba H. A....

Megnéznétek nekem Beba H. A. Start aktív tápszer dobozán, h 1 kanál az hány gr?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk a doktornénihez és tegnap kezdtem fel az utolsó csomagot és ki akarom számolni, h elég lesz e addig vagy el kell e mennünk venni? De csak holnap tudom felíratni. Köszi
2010. jan. 17. 08:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, h a dobozt tegnap eltüzeltük :(
2010. jan. 17. 08:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a lányom már jó egy éve ette de akkoriban ha jól tudom 30 grammonként volt,tehát 30 gr egy kanál.Persze azért várj amíg írnak neked "friss" tápszeres babák anyukái,de én így adnám,mert sokáig tápszereztünk és eszerint adagoltam mindig.
2010. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 30-ra emlékszem.
2010. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 30 az stimmel, csak az a víz mennyisége. Engem az érdekelne, h magában 1 kanálban hány gr tápszer van, ez a doboz egyik oldalán alul le van írva. Lemértem a zacsit, h még mennyi tápszer van benne és ebből ki akarom számolni, h a doki néninkig még van x kajálás és hogy elég lesz-e!? remélem így érthetőbb voltam. De köszi, h írtál.
2010. jan. 17. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszi
2010. jan. 17. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!