Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék a lányom vacsi...

Szeretnék a lányom vacsi tápszerébe sinlac pépet tenni, hogy laktatóbb legyen. Ugyanannyi kanál tápszer kell bele, vagy kevesebb így, hogy dúsítom a péppel? Vagy tudtok nekem arányokat mondani? 1 éves a lányom,220- at eszik. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Arányokat nem tudok mondani, de önmagában a Sinlac is nagyon laktató, a tápszerrel keverve még inkább, csak vigyázz rá, hogy nehogy megfájduljon a pocakja.

Egyébként én megcsinálnám a tápszert rendesen (ahogyan szoktad) és abba tenném a Sinlacot ( én mindig szemre tettem, soha nem mértem). Az a kérdés, hogy itatni akarod vagy kanalazni???

2011. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itatni.
2011. jan. 10. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hááát esetleg ha ugy csinálnád hogy megcsinálsz 110 tápszert és 110 Sinlacot és összeöntöd?

A 110 Sinlachoz kb 1,5 kanál por kell emlékeim szerint,de fokozatosan tedd bele és majd látod.

Szerintem felesben elég laktató lesz az. Alvás miatt akarod egyébként?

(első voltam)

2011. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, alvás miatt, mert még mindig 3-szor eszik éjszaka.
2011. jan. 10. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3-4 tápszeres kanállal teszek a tápszer porhoz (ami 6 kanál tápszert tartalmaz eleve), így valamivel sűrűbb és laktatóbb lesz. Simán összerázom a 40-50 C-os vízzel, jól feloldódik . 40 C alatt viszont nehezebben oldódik. Nekem nagyon szereti, és jobban is alszik. Viszont csak a variábilis cumin megy így át (Aventet használok), II-III fokozatán.
2011. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont lehet a sűrűbb kaja miatt szomjas lesz éjszaka, vizet vagy teát lehet adnod kell neki.
2011. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!