Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ébresztitek bölcsis...

Mikor ébresztitek bölcsis babátokat? Otthon mit eszik, iszik? Hányra mentek a bölcsibe?

Figyelt kérdés
A bölcsiben már fekete teát kapnak? Mindent megeszik a bölcsiben?
2010. dec. 29. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nagyon korán kelünk, fél 7-kor keltem, 7-re már benn is van. Mivel ott csak 8-kor kap reggelit, így egy bögre kakaót szoktam neki adni, mert enni még olyan korán nem kér.


Mindent megeszik, és úgy tudom, hogy igen, fekete teát kapnak jól felhígítva, ahogy a kórházakban sem vacakolnak, vagy nem vacakoltak a mi szüleink sem. Én nem vettem észre, hogy baja lenne tőle, rendesen alszik benn is és itthon is. 2 éves múlt októberben.

2010. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyém csak szeptemberben lesz bölcsis, de mivel majd f8-ra kell járnom dolgozni Pestről Budára, szerintem oylan 3/47 körül már bent lesz a lányom a bölcsiben.



A mit eszik/mit iszk-ről sajna nem tudok mit írni, igaz, hogy van egy fiam, aki szintén volt bölcsis, de ennek 9 éve, már nem emlékszem a dolgokra. Korral jár:-)))

2010. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi hatkor kelünk és 6:30 kor már bent van. Otthon nem eszik még olyankor csak kakaót iszunk reggel.
2010. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!