Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem múlnak el a kisbabám...

Nem múlnak el a kisbabám arcán a pöttyök, miért?

Figyelt kérdés
5 hónapos anyatejes babám arcán amíg kissebb volt előfordultak kisebb pöttyök a pofiján (tejkiütés)amik rendben el is múltak néhány nap alatt. Egy hónapja viszont volt 3 nagyobb pattanásszerű pötty ami a mai napig halványan ugyan de látható.(gondolom vmi olyat ettem amit korábban nem) Mikor fog eltünni az arcáról?
2009. jan. 26. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
El fog, ne izgulj, ezek a kiütések érthetetlenek, igazi okát szerintem senki nem tudja, a kis hormonrendszerük, a te hormonod, a tejcsi minden belejátszik. nekünk is volt, pedig képzeld én csak 4 hónapig szoptattam, napi 1 dl tejet tudtam neki adni sajna csak és mégis volt, néha az egész arcán, még a fülcimpáján is.
2009. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!