Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Avent etetőcumit használn...

Akik Avent etetőcumit használnak. Hogyan kell nézni a számozást?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a kislányom,eddig 1-es cumival ettünk.Pár napja tértünk át a kettesre,de azóta rengeteget bukik a babám.Lehet,hogy ettől van?
2010. dec. 29. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, még jobb neki az 1-es. Próbáld 2 hónap múlva a kettest. Valszeg így sokat nyel levegőt is, hogy jobban megy neki.
2010. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Azért gondoltam,hogy 2-est kellene már használnunk,mert az 1-est újszülötteknek írták 1 hónapos korig.akkor ezeket a dolgokat nem érdemes figyelembe venni?
2010. dec. 29. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a számozás, annál nagyobb a luk rajta. Több tej jön belőle, a nagyobb babáknak már kevés, ha egy vékony sugárban spriccel. Ha az evésnél nem okoz neki gondod, hogy gyorsabban jön, akkor semmi értelme az 1-est használnotok megint, nem ettől van a bukás, próbáld meg alaposan megbüfiztetni evés után, lehet hogy csak mohóbb lett.
2010. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokat büfizik evés után,és mostanában nem is olyan mohó.Viszont amit kibukik,elég nagy mennyiség...:-(
2010. dec. 29. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen még 1-eset használtam. Most 3 és fél hónapos és 2-est használunk. Ő így szereti, a többi a nyakába ömlik és hisztis lesz tőle. Nukból is kisebbet kell használnunk, mint amit ráirnak. Szóval szerintem cseréld vissza és ha nem jó, akkor válts ismét 2-re. Legalább már nem kell megvenni:)
2010. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 1 éves koráig 3-mas cumiból itta a tejet reggel, egyszerűen nem tudott többet nyelvi. Ma 15 hós, 13 kiló, üvegpohárból iszik napközben, de a tejet reggel még mindig az Avent 4-es cumijával issza meg. Vagy a 3-massal. De nagyobbat (variábilist) nem fogad el. Egyszerűen nem tudja lenyelni. 4 hós korában váltottam 2-esre, 6 hósan 3-masra. Egyébként nem a lyukak méretében van a különbség, szerintem, hanem a számában. De mindegy, ne erőltesd. A fiam a 3 lyukúból is megissza a 250-300 ml tejcsit, tehát a mennyiséget nem befolyásolja.
2010. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a válaszokat!Hát most még jobban összezavarodtam,ugyanis elmentünk vásárolni,és a dm-ben találtunk 2-es avent cumit,amire az van ráírva,hogy teás pótcumi.Gondolom,hogy annál a Lyukak is nagyobbak.Visszaállunk az 1-esre azt gondolom.
2010. dec. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!