Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet aludni akkor, ha a...

Hogy lehet aludni akkor, ha a babátok náthás?

Figyelt kérdés
Kiam 6 hónapos, tegnap nagyon benáthásodott, semmit nem aludtam az éjszaka, úgy aggódtam h kap-e levegőt. Ma többször kiporszivóztam az orrát, most megint alszik, de fél percenként bemegyek hozzá. Mi lesz megint éjjel? Ti mit tennétek? Külön szobában alszik. Jó így, vagy vegyem magam mellé?
2009. jan. 26. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem amíg beteg vedd nyugodtan magad mellé, sokkal nyugodtabb leszel, és tudsz egy kicsit pihenni is. Attól még nem fog rászokni az együtt alvásra, de jót tesz neki is, ha maga mellett tudhat. Gyógyulást a picurnak!
2009. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem fog akkor átszokni a mi ágyunkba? Bár első 3 hónapban is velünk aludt, aztán egyik este a saját ágyában altattam el, és nem volt semmi gond, azóta is ott alszik.
2009. jan. 26. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor a lányom náthás volt, felébrettem arra, amikor nagyon szüttyögött, vagy nem szelelt az orra. Mondjuk mi egy szobában alszunk. Szerintem magad mellé veheted, néhány éjszakától nem fog odaszokni, vagy, ha megoldható aludj te az ő szobájában egy matracon vagy kanapén.

2009. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy nem fog odaszokni attól hogy pár éjszakára oda veszed.De vehetnél ha még nem tetted Baby Luff balzsamot ezt a mellkasára kell tenni és jót tesz a levegővételhez.Én a párologtatóba is teszek ilyen mentholos cseppet most dobtam ki a dobozt nem tudom a nevét de inhaláláshoz szoktuk felnőttként használni.Azt hiszem diapulmon cseppek.
2009. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is nagyon náthás volt, 1-2 napja gyógyult ki. Próbáld ki a Baby luuf balzsamot, ahogy irták, nagyon hatásos, én még a kiságya mellé tettem kamillateát párologni, és letakartam egy nagy ágytakaróhuzattal a kiságyat. Az eukaliptusz olaj is jó, raktam a kiságyba egy vizes zsepit, arra csepegtettem. És nálunk még a kalcium is bevált.

Én nem hiszem, hogy magam mellé raknám, mert nekem igaz még csak 4.5 hós a kislányom, de nagyon megszokta már a kiságyat (aminek én nagyon örülök). Én inkább a szobájába feküdnék be, ha nincs ágy valami szivacsra.

2009. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!