Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babátok mennyit...

3 hetes babátok mennyit alszik összesen? Hányszor szopik egy nap? Ha nem alszik akkor nézelődik? Vagy ölben van? Vagy sír? Mennyit hagyjátok sírni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

8 hetes a babám.

3 hetesen napi 6 alkalommal szopizott (kb 20 perc), a szopik között aludt, nem sírt, ölben sem igazán volt.

Most kb ugyanez van, csak most 5-ször szopik egy nap, és többet van ébren, de nem sír, és ölben sincs igazán (pihenőszékben van). Sokat mosolyog most már.

Van egy 2 éves nővére, nem nagyon érek rá babusgatni őt.

2010. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem már nagy a fiam, 9 hós.

Én igény szerint szoptatom/szoptattam, így volt, hogy napi 15x is szopott. :) Nagy cicimániás!

Ő mindig is keveset aludt, már ekkor is fenn bírt lenni akár 1-1,5 órát is, úgy hogy nem sírt. Éjjel pedig 2-3 óránként ébredt szopizni. Amikor fenn volt sokat beszéltem, énekeltem neki. Lassan gyógyult a gátsebem, így magam mellé tettem az ágyba és úgy "beszélgettünk". Nem egy síros gyerek, ha sír oka van. Ekkor simogatom, ölelgetem, puszilgatom, szopival általában megnyugszik. Nem vagyok híve annak, hogy hagyjuk sírni. Persze most már előfordul, hogy hisztizik vagy végig ordítja azt az időt, amíg az ételét melegítem, de ez nem több óra hossza.

2010. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!