Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel fárasztja ki a...

Ki mivel fárasztja ki a babáját, hogy este könnyebben elaludjon?

Figyelt kérdés

12 hetes kislányom este órákon keresztül nyüglődik, már álmos, de mégis csak nehezen hagyja magát elaltatni. Akkor is csak úgy hajlandó elaludni, ha közben engem néz.

De egyébként ez nappal is így van. Már lecsukta a szemét, de még többször kinyitja, hogy vajon ott vagyok-e mellette.


2009. jan. 26. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én késő délután már nem hagyom aldni és sokat játszok vele, fárasztom:) majd este leteszem és énekelek neki lassan zömmögössen és max 2 perc és bealszik. még pár percig tovább dudolászik mig mélyebben el nem alszik mert ugye ő is résen van hogy nem e megyek el. náunk ez vált be. nappal akkor teszem le mikor már hulla fáradt és bármilyen pozba képes elaludni akkor beleteszem a kiságyba és már alszik is
2009. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Ringatva megyek vele, közben én is éneklek, így hamar bealszik. Valamint délután is sétálunk, ha csak rövid ideig is, a levegő szuperül elnyomja. Szerintem nagyon aranyos a babád, hogy így csekkolja, ott vagy-e még :)))
2009. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, ha nagyon álmos is már akkor sem tud könnyen elaludni. Szoptatás közben szoktam bealtatni, vagy ringatom.
2009. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!