Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos babánk állandóan...

20 hónapos babánk állandóan enne, ez miért van?

Figyelt kérdés
Szóval,hiába eszik előtte,ha meglát valakit a konyhában akkor fut ki,és ő is kér,ha meg nem adnak neki akkor meg elkezd sírni-hisztizni!Valamikor 2-3x vacsizik,olyan mindig mintha éhes lenne,pedig eszik eleget!Már olyan kis haspók a drágám:))Nektek is ilyen jó evő a babátok?
2010. dec. 30. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, az én kislányom csak 10 hónapós de Ő is állandóan csak enne, nem számit ha akkor evett 5 perce ha bárki kimegy a konyhab rögtön mászik utánna és kéri h adjon neki is kaját, olyan kis édes!!!
2010. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,mienk is ilyen:))El sem hiszem hova fér bele ennyi kaja,ha én ennyit ennék már 150kg lennék:))Igaz fut eleget,úgy hogy le mozogja.
2010. dec. 30. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislányom szintén, csak a 12 hónapos. Mikor ilyen kunyizós, próbálok olyan dolgokat adni, hogy azért ne "ártson" : sajt falatkák, mandarin, egy joghurt, ilyesmik. Bár próbálom szabályozni, mert gondolom nem túl jó a pocijának, ha folyamatosan eszik, de hát ha ordít, akkor hogy ne adjak neki????? (néha csinálunk olyat, hogy felváltva eszünk, míg egyikünk eszik, a másik lefoglalja; mondjuk mikor az egész család együtt van, sokkal nehezebb)

Egyébként kis vékonyka, múltkor a védőnő rám is szólt......

2010. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

baba korában szoptattad? Nem volt véletlen olyan, hogy minden baját szopival akartad orvosolni? Értem ez alatt azt, hogy minden nyekkenésre cicire tetted? Sírt, mert fájt a hasa, megszoptattad? Sírt, mert a peluscsere nem tetszett és megszoptattad? Stb, stb, ilyesmire gondolok. Az ilyen gyerekeknél sűrűn előfordul, hogy rengeteget esznek később, amikor már ők tudják befolyásolni az étel mennyiségét, hisz bármi is van, a kaja a megoldás. Sajnos ezekből lesznek a csokifaló elhízott kamaszok majd a felnőttek.

pszichológus anyuka

2010. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szoptattam(16 hós koráig),de sose csináltam olyat h ha valami baja volt 1xre cicit kapott,csak kb 3 óránként etettem,ezért nem is értem!És hasfájós sem volt,hála isten:)Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 30. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 11 hónapos kislányom is ilyen haspók, a szituk dettó ugyanazok, mint az előttem szólóknak. Én igyekszem nem enni a gyerek előtt, vagy ilyenkor adok neki egy kis szójatejet/vizet/kukit/kölesgolyót vagy ilyesmit. Vagyaz én kajámból egy kicsit...:)

2010. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia4

Az én lányom 21 hónapos 17 kiló.Ha meglát az asztalon egy tányért már kiabál:ebéd!

26.-án hányásig ette magát.Ilyen még soha nem volt!

Nagy súllyal született 6 hónapig szoptattam.9.5 hónapos kora óta megy.Semmi nem érdekli,csak megy,fut.Mégis hízik.

Kedves Pszicho anyuka!

Ezt az elvet dr.Spock vallotta.Azóta már Amerikában is becsődölt!Egy 20 hónapos gyerekről nehogy már azt merd állítani,ha most kövér,akkor az is marad.Ha nem beszél,akkor meg néma marad,vagy tanulásban akadályozott?

Amúgy én is kövér voltam ennyi idősen,aztán 30 éves koromig vékony.Bár ezek szerint én egy genetikai hulladék vagyok!

2010. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,hú szegényem az tényleg durva h hányásig ette magát,nálunk még nem volt ilyen,bár simán lehetne,mert annyira hisztizik ha kaját lát!Én még azért megállom h ne adjak neki állandóan enni,de a nagyik azok nem!!!!:(Mindig etetnék,pedig mondom nekik h már elég,állandóan össze kell velük veszni!!!Amúgy én is duci voltam,ennyi idősen,olyan voltam mint a lányom most tiszta hurka:)),és most normál testalkatom van,szülés előtt meg egyenesen gebe voltam:))Köszönöm mindenkinek,Boldog Új évet,Sziasztok!!!
2010. dec. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!