Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumit szoktatok cserélni? Ha...

Cumit szoktatok cserélni? Ha igen, milyen időközönként? 2 hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kifőztem, mert egy 2 hónapos baba még nem tudja szétrágni, de azt hiszem 3 hónapos kora után a méret miatt kell váltani
2009. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi 5 hónaposak vagyunk és ez a 2. cumink. A méret maradt ugyanaz, csak másik. Aventes cumink van, megnéztem, hogy miben másabb a 3 hónapos kortól használható cumi, csak kevesebb rajta a lyuk a szája körül. Ezért maradtunk az eredetinél.
2009. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hónapos a kisfiam. NUK-os cumit használunk születése óta. Ott az 1-es cumi 6 hónapos korig, a 2-es 6-18 hónapog korig jó méret szerint.

Én most cseréltem le a cumiját (bár kettőt használunk váltva), mert hiába fertőtlenítem, belül már piszkosnak ítéltem. Lassan váltunk a 2-es méretre, így az összeset lecserélem (játszócumi + cumisüvegé).

Nekem kb. max. 3 hónapot bír egy, de nem használjuk állandóan (főként alváskor, nyugtatáskor).

2009. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Havonta egyszer kell cserélni a cumit és nem azért mert szétrágná a baba, hanem mert elhasználódik.
2009. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én is 4-5 hetente lecserélem, nem azért, mert szézrágná, de szeintem azért mert nem látszik rajta, még elhazsnálódik. Biztos ami tuti!
2009. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!