Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béres csepp+cebion? Tényleg...

Béres csepp+cebion? Tényleg "együtt jók"? 10hós babánál?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy jót tesz a babának!Nem lesz beteges!
2010. dec. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg 1 éves kor felett adható, de semmi baja nem lesz tőle a 10 hónaposnak sem, csak pl adj neki 1x5 cseppet, ne kétszer. A cebion azért kell, mert a béres cseppben lévő nyomelemek csak C-vitaminnal együtt szívódnak fel. Szerintem kiváló immunerősítő.
2010. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, hogy egy éves kor felett adható.

10 kiló felett adható, és igen, C-vitaminnal együtt kell adni, de felnőttnek is úgy kell szedni.

Nézd meg szerintem először neten a betegtájékoztatót.


Egyébként nálunk bevált.

Kislányom három hónapja szedi, egyszer volt betegecske, két napig tüsszögött, se láz, se köhögés, pedig torokgyulladása is volt. Nagyon gyorsan kijött belőle, én a Béres cseppnek tudtam be a meglepő gyógyulási-időt.

2010. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisnita ***** válasza:

A béres cseppet 10 kg-tól lehet adni, de mikor elkezdtem adni a kisfiamnak még nem volt 10 kg (9,4kg) de a doktornő mégis javasolta. A cebion csepp magában is jó, de a béres csepp mellé azért kell adni mert a béres cseppben lévő anyagok csak c vitamin mellett szívódnak fel.

Igen, tényleg jó, hatásos. Főleg influenza, nátha, meghűlés megelőzésre és kezelésére. A kisfiam is kapja és azóta nem volt ilyen jellegű betegsége pedig gyakran járunk közösségbe, gyerekek közé.

Sajnos most sikerült bekapnunk ezt a hányásos hasmenéses vírust, de remélem ügyesen le fog csengeni, ő szerencsére már teljesen jól van már csak én gyengélkedem picit. Szerintem a béres csepp is közre játszik benne, hogy a gyerek előbb kilábal belőle mint én. Mondta a doktornő, hogy most is adjam neki, adható a hányás elleni kúp mellett is.

A Cebion multit is nagyon mondják, hogy jó. Igazából én azért döntöttem a béres csepp mellett mert az étvágyával is voltak gondok és mondta a doktornő, hogy nagyobb étvágyat is csinál és tényleg azóta jobban eszik. De hogy betegség megelőzésére melyik a jobb azt nem tudom. Mi a béres+cebion cseppel elégedettek vagyunk.

2011. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak dicsérni tudom, én is ezt adom az ovis fiamnak, a lányom még kicsi, de ha eléri a 10kg-ot, neki is adni fogom! Mindenképp kell hozzá a C vitamin!
2011. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs off!

2* 5 csepp béresnél hogy adagoljátok a cebiont?

2011. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!